Niet normaal inderdaad zoveel spelers boven de 1000! Echt goed!
Niet verwonderlijk ook dat je met afstand het beste team van Nederland hebt en Mike zich ook op het maximaal haalbare (plek 2) richt.
Bij jou ben ik er ook helemaal niet bang voor dat jij je planning niet op orde hebt
Ik heb me alleen al iets meer op mijn SA gericht en heb daar toch wel een aantal leuke spelers vandaan gehaald.
Dit seizoen bijvoorbeeld een speler van 15 jaar met GV 652 op het moment en Gkw 81%. Wel jammer van zijn 5/6, maar ik heb er ook internationaal niet veel van dat niveau gezien. Hij heeft alleen de pech dat hij bij mij niet aan spelen toekomst, omdat ik een andere cirkelspeler heb met ruim 200GV meer.
Marketing staat bij mij op 100% met P+E 13, dus ik hoop met mijn top 8 dit seizoen na promotie ook een leuk klapje te maken qua sponsoring, maar verwacht het eigenlijk niet erg aangezien mijn GTR redelijk gelijk gebleven is tov eind vorig seizoen.