Selecciona un país: |
![]() |
República Checa |
Ten rozhovor by stejne nestal za nic, nikdo neumi polozit kvalitni otazky.
Ne vůbec jenom je dnes tak 10 nových příspěvků v diskuzi NHl (to je na dnešní dobu dost) akdyž jsem jel v létě na soustředění tak jich tam za 6 dní přibylo 243.
Ne tyhle ligy tu opravdu nikdo nezná.
Jo a ano nedošel.


Jo a ano nedošel.

Proč si to nezaslouží? Vždyt' psal do PPPM Magazínu velice kvalitní články a pokud se zpět nedostane, tak to už rovnou budeme moct ten náš český PPM Magazín zrušit, protože už ted' je jeho čtenost velice nízká a bez jeho článků se nám ta čtenost ještě výrazně sníží.
Ale pokud se nevrátíš do redaktorského týmu PPM Magazínu, tak to bude pro náš český PPM Magazín obrovská a citelná ztráta,protože jsi psal velice kvalitní články.
Spíš je to o tom, jestli má člověk co říct. A někdo holt nemá...
Nemyslím,že nezná ale spíše se o to zajímají okrajově.Teď skončil třeba v NBA můj oblíbený hráč Tim Duncan to by byl krásný článek 
A dost už o mně jsou tady i jiný hráči

A dost už o mně jsou tady i jiný hráči

Ale já chci, aby si se vrátil zpátky do redaktorského týmu PPM Magazínu. Nezasloužíš si mít ten trest natrvalo, protože jsi psal velice kvalitní články.
Ok nemám problém
jen se pak optej Vladyho kolik potřebuješ podpisů...aby tady vůbec bylo tolik lidí


Pokud by to šlo, tak bych velice rád založil petici proti Kaloresovu případnému trvalému vyloučení z PPM týmu a kdyby ji podepsalo hodně manažerů, tak bych to poslal arbitrům a bylo by na nich, zda by ji respektovali, nebo ne. Šlo by to?
Já se taky podepisuji pod tu petici. Nemám s Kaloresem vůbec žádný problém - je mi ho líto,snad to vyloučení z PPM týmu nebude mít natrvalo, když psal velice kvalitní články.
Temas favoritos
Ultimos comentarios