Tiempo:

Tus equipos:
Comunicación
Public account
  Zona PRO
1330 créditos
Comprar créditos
Estás en una cuenta pública. Si querés jugar al juego o participar en los debates del foro, antes tenés que conectarte. Si sos un nuevo usuario, primero deberás registrarte.

  Asunto: Sugestie na temat gry.


sir Robi

Dlaczego niema kolumny "pozycja", czyzby w grze nie jest wazne czy zawodnik to brmkarz czy napastnik? Powazny błąd i utrudnienie w układaniu składu i planowaniu treningu.


Usuario PRO Polonia damek21


Jest, ale potrzebny do tego jest pakiet PRO.


sir Robi

Ok dzięki


Mateusz9662

Dla mnie było by super gdyby do szczegółowych statystyk zawodników była jeszcze dodana linijka ze statystykami z meczy towarzyskich. Sprawia mi durzą przyjemność takie przeglądanie kto i ile grał w poprzednich sezonach a czasami jest to dlamnie frustrujące gdy wiem że ten zawodnik może nie grał w rozgrywkach ligowych ale toważysko sobie pograł a nie ma tego nigdzie odnotowanego :/


Mateusz9662

O i jeszcze jedna żecz była by genialna! Nie wiem jak inni ale ja w takich grach najbardziej lubię transfery i juniorów dlatego fajnie by było gdyby oprócz obecnej akademi juniorów było jeszcze coś w rodzju mobilnej szkułki juniorów lub łowcy talentów. Działało by to na podobnej zasadzie co akademia juniorów ale albo dawało piłkarzy z losowych krajów z całego świata albo żeby była możliwość np. wysłania go do jakiegoś kraju na jakiś czas, żeby z tamtąd przysyłał młodych kandydatów do zakontraktowania :)


Mateusz9662

A jak już się tak rozpisałem to jeszcze wspomnę, że bardzo przyjemne były by zmiany zwiększające realizm gry. Dlatego myśle, że ciekawą opcją może być dodanie jeszcze jednej opcji w zakładce transfery, a mianowicie "wypożyczenia" żeby młody zawodnik zamiast siedzieć 8 sezonów w klubie nie robiąc nic mógł gdzieś odejść na sezon lub pół sezonu coby doświadczenia pozdobuwać i oczywiście dać frajde klubowi wypożyczającemu z posiadania dobrego zawodnika do gry.

I odrazu przy tym myśle, że regularne granie powinno mieć bardziej wymierny wpływ na statystyki zawodnika. Jak dobrze wiemy w rzeczywistości zawodnik im więcej gra tym jest lepszy. A obecnie statystyki zawodnika mogą być zwiększone tylko poprzez trening. Dlatego regularna gra oraz uzyskane rezultaty w meczach powinny być przekładane na zwiększanie się statystyk. To od razu jeszcze bardziej uzasadniało by wprowadzenie opcji wypożyczeń :)

PS.
To już jest moim zdaniem najlepsza gra tego typu dostępna w internecie, a gdyby zostały dodane jeszcze opcje wymienione przezemnie to stałaby się niemal idealna :)

Pozdrawiam wszystkich.


Eternal09


Widać, że jesteś mężczyzną pełnym entuzjazmu i nadziei ;) pomysły ciekawe, nawet bym się pod nimi podpisał, ale niestety nie ma szans na ich wprowadzenie. W wolnej chwili możesz zerknąć na ten art->ppm.powerplaymanager.com/...


Batesxxs

Wielka szkoda że nie będzie nowej dyscypliny sportowej siatkówka i baseball. Również zmienia modelu finansowego tak by można było kupić pieniądze dla drużyny za kredyty. Też skoda że, nie będzie trzeciego sponsora drużyny. Może w tedy była ciekawsza gra.


filip133

Kupowanie finansów dla drużyny za kredyty trochę za bardzo dzieliłoby ludzi na bogatszych i tych którzy mają mniej pieniędzy na grę, moim zdaniem


Capitán del equipo nacional de apoyo de Polonia Domiss223


Kupowanie pieniędzy w grze za kredyty jeszcze bardziej zwiekszyloby przepaść między polskimi graczami, a jakimiś Amerykancami, którzy śpią na pieniądzach. Gra dla mnie już nie miałaby sensu nawet. :) za kredyty pompowaliby sobie konta i kupowali najmocniejszych graczy.


Batesxxs


By nie dzielić ludzi na bogatszych i tych którzy nie mają pieniądze na grę można w tedy wprowadzić limit np. raz na sezon kupić za 100 kredytów 1 mln dla jednej drużyny. Ale to jest marzenie ścieniej głowy.


Gustrlik

Chętnie też bym pograł w nowe sporty. Mnie interesuje F1 i siatkówka. Zacząłem ostatnio grać w kosza i ręczną, ale penie szybko skończę bo nie przepadam za tymi dyscyplinami. W F1 byłoby super zagrać.


BartoszU

El tema ha sido aprobado por el moderador.
Fajna gra, ale nieuczciwa. Jak skończy mi się darmowy pakiet PRO to przestanę grać bo to nie ma sensu.


Editor de la revista PowerPlay kapek777

akurat jak na gre przeglądarkową to PRO nie daje tu przewagi tylko usprawnia i ułatwia funkcjonowanie


Usuario PRO Polonia damek21


Dlaczego tak sądzisz?



Temas favoritos
Eslovaquia I.1
Italia I.1
Bosnia y Herzegovina koga bi vi
Bosnia y Herzegovina Veliki događa...
Bosnia y Herzegovina Sastanak BH Z...
Austria Tennis Duel -...
Bélgica financien
Bélgica Vanalles
Azerbaiyán PPM Translato...
Austria Facebook
Bosnia y Herzegovina Facebook
Austria 2. Mannschaft...
Austria Jerseys?
Azerbaiyán U-17 milli ko...
Bosnia y Herzegovina Sms krediti
Eslovaquia Kohutko Cup I...
Eslovaquia Gold Cup
Eslovaquia National Gree...
Eslovaquia V.168
Eslovaquia players for G...
Eslovaquia Pravidla (Ad ...
Eslovaquia 2 zapasy za d...
Eslovaquia Ligový pohár
Eslovaquia dresy a vlajk...
Eslovaquia National Germ...
Eslovaquia Voľby trénera...
Eslovaquia DB National I...
Eslovaquia PPZT:pred a p...
Eslovaquia F1
Eslovaquia tranfers
Australia New F1 manage...
Eslovaquia organizujem t...
Eslovaquia transfer
Eslovaquia Dresy
Eslovaquia VI.188
Eslovaquia VI.190
Eslovaquia VI.196
Eslovaquia VI.185
Eslovaquia VI.184
Eslovaquia VI.180
Eslovaquia VI.166
Eslovaquia VI.172
Eslovaquia VI.168
Eslovaquia VI.169
Eslovaquia VI.170
Eslovaquia VI.173
Eslovaquia VI.164
Eslovaquia VI.163
Eslovaquia VI.127
Eslovaquia V.85
Eslovaquia VI.111
Eslovaquia VI.72
Eslovaquia VI.109
Eslovaquia Futbalová Rep...
Eslovaquia V.253
Eslovaquia Slovakia Cup ...
Eslovaquia VI.113
Eslovaquia Esox lucius f...
Eslovaquia trgu - trensf...
Eslovaquia V.160
Eslovaquia Klubové vlajk...
Eslovaquia Vytvorenie kl...
Eslovaquia V.248
Eslovaquia VI.143
Eslovaquia VI.146
Eslovaquia V.170
Eslovaquia V.232
Eslovaquia Žilinska fotb...
Eslovaquia V.252
Eslovaquia V.255
Eslovaquia V.247
Eslovaquia VI.96
Eslovaquia V.223
Eslovaquia VI.9
Eslovaquia Kto ma najvac...
Eslovaquia V.230
Eslovaquia V.133
Eslovaquia VI.147
Eslovaquia V.184
Eslovaquia uspesnost str...
Eslovaquia VI.126
Eslovaquia VI.58
Eslovaquia VI.51
Bielorrúsia "Клубная супе...
Eslovaquia V.158 tipovač...
Eslovaquia V.250
Eslovaquia VI.80
Eslovaquia mini champion...
Eslovaquia V.249
Eslovaquia V.229
Eslovaquia V.251
Eslovaquia Primera Divis...
Eslovaquia Tímový web
Eslovaquia VI.160
Eslovaquia Friendly Matc...
Eslovaquia VI.156
Eslovaquia Klubovy web
Eslovaquia V.127
Eslovaquia Futbalova Rep...
Eslovaquia Taktiky
Eslovaquia Tréning hráčo...
Eslovaquia SVK Repre - F...
Eslovaquia VI.145
Eslovaquia Stažnosti na ...
Eslovaquia VI.106
Eslovaquia futbal
Eslovaquia Design-logo-d...
Eslovaquia V.208
Eslovaquia V.189
Eslovaquia stadio
Eslovaquia VI.149
Eslovaquia VI.125
Eslovaquia VI.88
Eslovaquia V.176
Eslovaquia SILA TÍMU
Eslovaquia VI.103
Eslovaquia V.148
Eslovaquia super zápasy
Eslovaquia Ponuky generá...
Eslovaquia Slovenské Sup...
Eslovaquia V.148
Eslovaquia stavanie záze...
Eslovaquia Tipovacia súť...
Eslovaquia V.172
Eslovaquia pro evolution...
Eslovaquia Corgoň liga a...
Eslovaquia VI.138
Eslovaquia 2x zaspievaná...
Eslovaquia Tvorba Loga
Eslovaquia A.C.A.B. CUP
Eslovaquia Najlepší stre...
Eslovaquia Šlapak
Eslovaquia V.201
Eslovaquia VI.154
Eslovaquia VI.142
Eslovaquia Horna nitra C...
Eslovaquia VI.148
Eslovaquia VI.97
Eslovaquia VI.144
Eslovaquia Súťaž o 40 kr...
Eslovaquia VI.112
Eslovaquia MS vo Futbale...
Eslovaquia kupovanie zam...
Eslovaquia Hlasovanie - ...
Eslovaquia V.242
Eslovaquia Priatelsky du...
Eslovaquia ZAPASY PRIJMA...
Eslovaquia PPMliga-turna...
Eslovaquia Majstrovstvá ...
Eslovaquia V.178
Eslovaquia IV.24 Ligové ...
Eslovaquia VI.128
Eslovaquia VI.54
Eslovaquia Turnaj - UEFA...
Eslovaquia Turnaj - Prem...
Eslovaquia Liga majstrov
Eslovaquia VI.110
Eslovaquia V.146
Australia Last Letter -...
Eslovaquia V.256
Eslovaquia VI.114
Eslovaquia V.225
Eslovaquia VI.92
Eslovaquia V.246
Eslovaquia V.239
Eslovaquia V.237
Ultimos comentarios