
Selecciona un país: |
![]() |
Eslovaquia |
diky,lebo azurko pisal v prvoligovej ze by mal byt v prvej desiatke a ma mensie tk,tak asi sa pomylil
,ziadna veda bratu len treba postupit a mas velku vyhodu

Preskumaneho ho budem mat zajtra, ale za tie prachy by som ho bral.
strelu ma dost slabu ale na jednu-dve sezony paradny a ked predam toho co hral doteraz aspon za 20 tak pohodicka
drzim palce a som zvedavy ako sa ti bude darit,ci je ta priepast az taka velka
ahoj, ty dole, ja hore ale stretneme sa pri vedení repre.

Budem ti držať palce, aby si sa po sezóne nevrátil späť k nám
...nech sa ti darí

...nech sa ti darí
Niekedy po postupe idu naspat dole aj silne tymi. Nechapem preco, ci je tu zakomponovana nejaka novacikovska dan? Ale Runos nas tu o hlavu prevysuje a hore bude patrit k tej lepsej polke. Asi sa uz nevrati.
@Runos vela stastia prajem
@Runos vela stastia prajem

Uz som preskumal a je mi jasne preco nebol drahsi. Nebral by som ho na jednu - dve sezony, to by som setril a kupil nieco mladsie s dlhodobou perspektivou.
lenze ja planujem o jednu dve sezonu vsetko starsie predat,takze nie je problem,a tento ci veris alebo nie je najlepsi na lw u mna
runos gratulujem ides pekne do prvej, myslim ze si to mal akurat nacasovane teraz tam presne zapadnes, dufam ze nam sem prinesu niekoho hratelneho

jasne, aj u mna by bol naj, trenuj mu tuto sezonu uz iba tu strelu a bude super
co inak hovorite na hokej, akurat citam ze m. hossu vyradil, konecne ho niekto uz poslal do prdele..
Temas favoritos
Ultimos comentarios