Vastahan meillä muuten oli ottelu, jossa oli melkein 1000 katsojaa vähemmän. Aika suuri vaihtelu noissa. Kummatkin vissiin pelas kuitenkin samalla kokoonpanolla?
Vai olisiko sittenkin nuo hampurilaistilat suureen istumakatsomoon valmistuneet tuon ottelun jälkeen...
Selecciona un país: |
![]() |
Finlandia |
Aika paljon näyttää tuo paikallisottelu vaikuttavan. Pitäs varmaan kanssa alkaa sopii harkkamatseja vaan stadista.
Nyt oli kyllä todella hullua toimintaa markkinoilla
yli 50 pelaajaa samassa ajassa, kaikki yli ko 250.yksi manageri sai 270ko maalivahdin hintaan 10 000. Hullua


Kuolleista tiimeistä pukattiin yli 250KO:n jannut markkinoille. Tarjolla oli hyvää ja halvalla.

Juuri niin, mutta harmikseni olin juuri 10 min ennen sitä käyttänyt suurimman osan ajasta.
Harjoitusottelumme pääsi TOP listalle yleisömäärässä. Se löytyy sijalta 7 koko pelissä

Ohhoh, mul ei tota pro-pakettii, nii en pääse ihailee. Mutta kyllä tohon yleisömäärän syitäkin löytyy, iso areena, paikallisottelu, kummallakin iso kokonaisuus (varsinkin sulla
), ja uskoisin, että sarjamenestys vaikuttaa myös suoraan.

Anteeksi tuplapostaukseni. Mutta saattaa olla, että juuri tuo ajankohta on otollisin suuren yleisömäärän saamiseksi. Koska mulla on tänään ratkaiseva finaali II.3-sarjassa ja sulla ratkaseva ottelu 5. sijasta I.1 -sarjassa.
Erittäin ärsyttävä mainospalkki ilmaantunut alhaalle, syntyy koko ajan uudestaan vaikka äksöttää >

Siitä onkin jo puhuttu, että se on pro paketin hankintaa edellyttävä asia. Koska jos se alkaa ärsyttämään sen saa pois ostamalla pro paketin. Törkeää.
jättää ostamatta, jos ei halua
enemmähän se noita "isoi pomoi" ärsyttää, ku iha turhaa tollasenkin tekivät!

Kumpaa ykkösee?
1. Hyö 101 Tek 34 Agr 36 Kok 29 Kemia 88
2. Hyö 91 Tek 48 Agr 47 Kok 13 Kemia 7
1. Hyö 101 Tek 34 Agr 36 Kok 29 Kemia 88
2. Hyö 91 Tek 48 Agr 47 Kok 13 Kemia 7
Temas favoritos
Ultimos comentarios