Estás en una cuenta pública. Si querés jugar al juego o participar en los debates del foro, antes tenés que conectarte. Si sos un nuevo usuario, primero deberás registrarte.
skoraj pol slabša ekipa pa ni no, tvoj četrti napad je boljši in pa golman! Ima prednost domačega terena+ visoka pomembnost. Mogoče bi lahko ti razliko naredu na PP/PK če bi imel igralce iz 4. v napadih 1-3.
Točno to kar ti je Yzerman povedal in drastična razlika med vama je samo v 4 napadu kjer pa si ga zamočil ker ti igralci bi ti na PP in PK naredil kaj več kot ostali.
ja sej ubistvu imaš prav ja, sam nism niti mel neki časa pa sm hitr pred tekmo prve 3 napade zamenjo da so zvezde počivale, res pa da mi še kr ni ajsno kak sta golmana tolk golov pokasirala
Mene pa zanima če lahko pošiljaš sporočila drugim uporabnikom da prodajaš igralca, ker v vodiču piše da je prepovedano:
pošiljati sporočila za oglaševanje igralcev ali zaposlenih, ki so na trgu
V hokejskih novicah pa piše da lahko (vsaj tako sem jaz razumel):
Teme, na ostalih forumih bodo zaklenjene, oglaševanje zunaj mednarodne teme pa je prepovedano in bo kaznovano. Kljub temu, pa lahko igralce še vedno oglašujete med sporočili, ki jih poveste svojim prijateljem.