Tiempo:

Tus equipos:
Comunicación
Public account
  Zona PRO
1330 créditos
Comprar créditos
Estás en una cuenta pública. Si querés jugar al juego o participar en los debates del foro, antes tenés que conectarte. Si sos un nuevo usuario, primero deberás registrarte.

  Asunto: Het Nederlandse Team


magicbie


Ik weet wel zeker dat niet alle spelers de juiste verhoudingen hebben, want ik zie spelers alle wedstrijden spelen met de verhouding 89 - 46 - 41 en de 89 is het laatst op getraind. Het lijkt er dus op dat 100 - 50 - 50 beloond wordt en niet 100 - 75 - 50. Ik zou hier graag de mening van BC of ABC over horen.


madness29

ik weet niet wat de keuzes zijn waarom mensen spelen of waarom bepaalde spelers niet. en nee ik doel niet op mijn eigen speler dat zal me boeien.
Het gaat erom dat andere misschien ook eens getest zouden kunnen worden.
en zeggen allemaal nieuwe in de lijn ja dat klopt maar t.o.v de wedstrijd met Italie maar heel weinig nieuwe spelers. de lijnen zijn anders in elkaar gezet maar met dezelfde spelers ;)


magicbie


Helemaal mee eens.


Premium

in mijn visie heb ik de spelers genomen met relatief veel ervaring. ik vind ervaring belangrijk. spelers met dezelfde kwaliteiten of zelfs iets slechtere kwaliteiten maar en ton aan ervaring krijgen bij mij voorrang. ik heb per posities de spelers gerangschikt. en heb toen de kwaliteiten vergeleken met elkaar en naar (techniek-ver en schiet-aanv) gekeken. ook heb ik de ervaring meegonemen. daarbij kwam een speler op een bepaald aantal punten.

dan heb je een eerste schifting, want sommige hadden gewoonweg veel te weinig punten om in aanmerking te komen voor een basisplaats. hoe goed ze ook getraind werden.

Daarna heb ik de overgebleven spelers vergeleken met elkaar. dus of ze relatief goed getraind zijn. bij de meeste zat dit wel goed. hierbij zaten geen echt slechte spelers.Bij sommige zat de hoofdrating iets te ver af de bijratings en dit heeft ze dan ook de kop gekost.verder heb ik de ratings van dit seizoen meegenomen. veel goals/asissts, weinig straffen etc.. een goed seizoen is een indicatie van een speler die effectief is. en dat is belangrijk in mijn ogen.lling, Dit is hoe ik mijn opstelling heb gemaakt. hiervan is een groot gedeelte in de opstteling tegen noorwegen gemaakt.

Natuurlijk zijn er nog een aantal spelers die nu niet in de opstelling staan, die ik wel goed genoeg vond en zij niet. dat is goed lijkt mij. Ook de energie gaat nog parten spelen. Ik verwacht dat er max 10 spelers nog serieus kans maken. hierbij baseer ik mij op mijn eigen gemaakte opstelling en de lage energie spelers. Hierbij behoren dus ook de spelers die nu reserve waren.


magicbie

Premium, wederom een duidelijk verhaal.
Ik hoop dat je haar ook nog kan overtuigen dat de spelers, waar jullie over van mening verschillen, wel degelijk een kans verdienen. Wat me verder opvalt is dat met name de RW, dat is nu eenmaal de positie die ik kan beoordelen omdat ik die scout, erg weinig ervaring heeft, terwijl er veel ervaring niet speelt.


Premium

dat is zo'n verschil. de ene geeft ervaring voorrang, de andere kiest voor extra skillsets. dit spel wordt gewonnen in de kleinsrte details vaak. :)


magicbie


En zo kan je elke beslissing goed praten.


MasterWilliam


Hoe kan jij zien wat de skills van deze spelers zijn?


Nitidus

Een simpele vraag, met waarschijnlijk een moeilijk antwoord: Hoe kan het dat het NL team zo relatief zwak is, gezien vanuit het aantal sterren of pucks, vergeleken met teams uit divisie 1. Dit kan toch niet alleen van het samenspel afhangen?


Friesian


NEE!!


Friesian

Ik zal wat simpel mee adviseren , zoals ik wat op afstand zie. Jammer dat maar één assistent inhoudelijk reageert. Lijkt nu sterk dat premium alles regelt, aanlevert en met veel enthousiasme ook wat zand in de ogen van rest vh team gooit (positief bedoeld).

zou graag reden weten waarom we normaal als tactiek spelen terwijl we daar niet de spelers voor hebben.

zie nog steeds geen dominatie qua face offs en zie dat wij qua centers wat moeten doen. daar ligt een sleutel.

verder missen we vooral aggresiviteit en ik denk dat spelers bewust met veel aggr niet worden opgesteld/geselcteerd als techn niet evenhoog is.

dus
Gooi meer aggr in de linie
zeker centers en skills verh eens onder loep nemen
ga naar een andere tactiek die beter bij spelers past

wat is jullie visie voor center
wat is jullie visie voor normaal/tactieken


MasterWilliam

Kijk dat is input!

Blijf me verbazen dat onze BC zich zo weinig laat zien .... (lees; horen/typen/reageren) hier. Volgens mij willen we allemaal helpen hier om het NT minstens een level hoger te krijgen (naturulijk heeft iedereen een eigen wijze van reageren en daar moet je dan als BC maar mee om zien te gaan).


magicbie


Net zoals je je eigen spelers scout kan je ook andere spelers scouten. Als je een speler van een ander team hebt gescout kan je de skills van de speler zien. Het enige wat ik niet zie is de energie.
Omdat ik inhoudelijk over skills wil reageren en niet met losse flodders wil schieten richting (A)BC heb ik de RW's die spelen van het NT gescout. Ik heb nu 2 gescout en de derde zal vandaag klaar zijn met scouten.
Dit gaat wel ten koste van het scouten van mijn eigen spelers, maar ik vind een goede discussie belangrijker momenteel dan het scouten van mijn eigen spelers.
De scouting is 43%, dus per 5 dagen kan ik 2 spelers scouten. In 2 weken heb ik dan het merendeel van de RW's gescout en kan dan inhoudelijk reageren op de (niet) geselecteerde RW's.
Ik weet dat de BC het momenteel druk heeft, dus gun ik haar nog een weekje rust en zal ik na de volgende wedstrijd weer inhoudelijk richting BC reageren.

Premium, bedankt dat je het communiceren richting managers voor je rekening neemt in deze drukken periode.


madness29

Ben het volkomen eens met de 2 bovenstaande reacties.
De meeste mensen willen helpen aan het bouwen aan een goed NT. Iedereen reageert daar op een eigen manier op. Misschien lijkt het af en toe wat kort door de bocht maar dat zal het enthousiasme wel zijn, laten we het daar op houden. Magicbie ik wil ook wel wat spelers scouten aangezien mijn eigen spelers zo goed als allemaal gescout zijn, en dat we niet dezelfde spelers scouten. Als we dat met een paar man doen hebben we binnen een korte tijd de complete selectie gescout. ( is een optie he)


icedearth1966


Ik wil je de skills wel mailen dan hoef je hem niet te scouten m8.



Temas favoritos
Eslovaquia I.1
Italia I.1
Bosnia y Herzegovina koga bi vi
Bosnia y Herzegovina Veliki događa...
Bosnia y Herzegovina Sastanak BH Z...
Austria Tennis Duel -...
Bélgica financien
Bélgica Vanalles
Azerbaiyán PPM Translato...
Austria Facebook
Bosnia y Herzegovina Facebook
Austria 2. Mannschaft...
Austria Jerseys?
Azerbaiyán U-17 milli ko...
Bosnia y Herzegovina Sms krediti
Eslovaquia Kohutko Cup I...
Eslovaquia Gold Cup
Eslovaquia National Gree...
Eslovaquia V.168
Eslovaquia players for G...
Eslovaquia Pravidla (Ad ...
Eslovaquia 2 zapasy za d...
Eslovaquia Ligový pohár
Eslovaquia dresy a vlajk...
Eslovaquia National Germ...
Eslovaquia Voľby trénera...
Eslovaquia DB National I...
Eslovaquia PPZT:pred a p...
Eslovaquia F1
Eslovaquia tranfers
Australia New F1 manage...
Eslovaquia organizujem t...
Eslovaquia transfer
Eslovaquia Dresy
Eslovaquia VI.188
Eslovaquia VI.190
Eslovaquia VI.196
Eslovaquia VI.185
Eslovaquia VI.184
Eslovaquia VI.180
Eslovaquia VI.166
Eslovaquia VI.172
Eslovaquia VI.168
Eslovaquia VI.169
Eslovaquia VI.170
Eslovaquia VI.173
Eslovaquia VI.164
Eslovaquia VI.163
Eslovaquia VI.127
Eslovaquia V.85
Eslovaquia VI.111
Eslovaquia VI.72
Eslovaquia VI.109
Eslovaquia Futbalová Rep...
Eslovaquia V.253
Eslovaquia Slovakia Cup ...
Eslovaquia VI.113
Eslovaquia Esox lucius f...
Eslovaquia trgu - trensf...
Eslovaquia V.160
Eslovaquia Klubové vlajk...
Eslovaquia Vytvorenie kl...
Eslovaquia V.248
Eslovaquia VI.143
Eslovaquia VI.146
Eslovaquia V.170
Eslovaquia V.232
Eslovaquia Žilinska fotb...
Eslovaquia V.252
Eslovaquia V.255
Eslovaquia V.247
Eslovaquia VI.96
Eslovaquia V.223
Eslovaquia VI.9
Eslovaquia Kto ma najvac...
Eslovaquia V.230
Eslovaquia V.133
Eslovaquia VI.147
Eslovaquia V.184
Eslovaquia uspesnost str...
Eslovaquia VI.126
Eslovaquia VI.58
Eslovaquia VI.51
Bielorrúsia "Клубная супе...
Eslovaquia V.158 tipovač...
Eslovaquia V.250
Eslovaquia VI.80
Eslovaquia mini champion...
Eslovaquia V.249
Eslovaquia V.229
Eslovaquia V.251
Eslovaquia Primera Divis...
Eslovaquia Tímový web
Eslovaquia VI.160
Eslovaquia Friendly Matc...
Eslovaquia VI.156
Eslovaquia Klubovy web
Eslovaquia V.127
Eslovaquia Futbalova Rep...
Eslovaquia Taktiky
Eslovaquia Tréning hráčo...
Eslovaquia SVK Repre - F...
Eslovaquia VI.145
Eslovaquia Stažnosti na ...
Eslovaquia VI.106
Eslovaquia futbal
Eslovaquia Design-logo-d...
Eslovaquia V.208
Eslovaquia V.189
Eslovaquia stadio
Eslovaquia VI.149
Eslovaquia VI.125
Eslovaquia VI.88
Eslovaquia V.176
Eslovaquia SILA TÍMU
Eslovaquia VI.103
Eslovaquia V.148
Eslovaquia super zápasy
Eslovaquia Ponuky generá...
Eslovaquia Slovenské Sup...
Eslovaquia V.148
Eslovaquia stavanie záze...
Eslovaquia Tipovacia súť...
Eslovaquia V.172
Eslovaquia pro evolution...
Eslovaquia Corgoň liga a...
Eslovaquia VI.138
Eslovaquia 2x zaspievaná...
Eslovaquia Tvorba Loga
Eslovaquia A.C.A.B. CUP
Eslovaquia Najlepší stre...
Eslovaquia Šlapak
Eslovaquia V.201
Eslovaquia VI.154
Eslovaquia VI.142
Eslovaquia Horna nitra C...
Eslovaquia VI.148
Eslovaquia VI.97
Eslovaquia VI.144
Eslovaquia Súťaž o 40 kr...
Eslovaquia VI.112
Eslovaquia MS vo Futbale...
Eslovaquia kupovanie zam...
Eslovaquia Hlasovanie - ...
Eslovaquia V.242
Eslovaquia Priatelsky du...
Eslovaquia ZAPASY PRIJMA...
Eslovaquia PPMliga-turna...
Eslovaquia Majstrovstvá ...
Eslovaquia V.178
Eslovaquia IV.24 Ligové ...
Eslovaquia VI.128
Eslovaquia VI.54
Eslovaquia Turnaj - UEFA...
Eslovaquia Turnaj - Prem...
Eslovaquia Liga majstrov
Eslovaquia VI.110
Eslovaquia V.146
Australia Last Letter -...
Eslovaquia V.256
Eslovaquia VI.114
Eslovaquia V.225
Eslovaquia VI.92
Eslovaquia V.246
Eslovaquia V.239
Eslovaquia V.237
Ultimos comentarios