Selecciona un país: | Rumania |
ai jucat cu bot/defunct. golurile tale s-au impartit la 5
Rezultatele etapei a 5-a
Grupa 1
Renovari-instalatii Bucur - H.C.DINAMO MANGALIA 12*3
H.C. Rm. Valcea TIGERS - Iasi Eagles 18*5
A stat: F.C.Suseni
Grupa 2
AS Magna - H.C. Ellaa 5*3
craiova fc - U Cluj 3*4
A stat: totyoka
Grupa 3
Panteon - H.C.Delphin 15*3
HCM DINAMO PL - H.C. Sportul Studentesc 7*0
A stat: Cherry Eagles
Grupa 4
H.C. IcE Lions Hunedoara - AkelA 4*6
Steaua Bucuresti. - mountains bears 4*3
A stat: HC Rolandio
Grupa 5
BLACK EAGLES - arkos city 5*2
HC Buzau - Children of Dune 1*8
A stat: Csillag
Grupa 6
SK SPORTKLUB - HC Juventus Torino 4*2
ceahlaul1919 - STAR FOOD TEAM 1*4
A stat: IONY HC PITESTI
Grupa 7
JIUL PETROSANI - HC Juniorii 2*10
Java FC - Góré Csapat 3*4
Hashixem Invictus
Grupa 8
Dynamo Bucharest - babai 6*2
FC Blacks - Balan Ice Miners 8*2
A stat: Nemere
Grupa 9
Lupii Ghetii - Ice Bounce Raptors 0*1
HC Rapid Constanta - Deva Red Wings 4*16
A stat: DINAMO TAITEII
Grupa 10
Stiinta Blue Lions - H.C. Tg-Mures 11*2
Stelele Romaniei - Ham Ham 6*3
A stat: Dinamo Red WIngs
Grupa 11
u. craiova - sfarsitul 13*7
plaiesu - Turbo Stars HK 3*3
A stat: BUCURESTI MAGIC
Grupa 12
Gaz Metan Medias - Ice Dragons 3 *1
HC Cosmos Costesti - Dinamo Bucure?ti HC 1*0
A stat: Andre Villa
Grupa 13
HC Sporting FF - Constanţa Bengals 0*4
H.C. Donaris Tulcea - Otzelul Galatzi 1*0
A stat: Cat Fish
Grupa 14
ursuletii galagiosi - Sepsi Bikak 2 *2
donaris ice - HC Gordon 6*1
A stat: hc targu-mures
Grupa 1
Renovari-instalatii Bucur - H.C.DINAMO MANGALIA 12*3
H.C. Rm. Valcea TIGERS - Iasi Eagles 18*5
A stat: F.C.Suseni
Grupa 2
AS Magna - H.C. Ellaa 5*3
craiova fc - U Cluj 3*4
A stat: totyoka
Grupa 3
Panteon - H.C.Delphin 15*3
HCM DINAMO PL - H.C. Sportul Studentesc 7*0
A stat: Cherry Eagles
Grupa 4
H.C. IcE Lions Hunedoara - AkelA 4*6
Steaua Bucuresti. - mountains bears 4*3
A stat: HC Rolandio
Grupa 5
BLACK EAGLES - arkos city 5*2
HC Buzau - Children of Dune 1*8
A stat: Csillag
Grupa 6
SK SPORTKLUB - HC Juventus Torino 4*2
ceahlaul1919 - STAR FOOD TEAM 1*4
A stat: IONY HC PITESTI
Grupa 7
JIUL PETROSANI - HC Juniorii 2*10
Java FC - Góré Csapat 3*4
Hashixem Invictus
Grupa 8
Dynamo Bucharest - babai 6*2
FC Blacks - Balan Ice Miners 8*2
A stat: Nemere
Grupa 9
Lupii Ghetii - Ice Bounce Raptors 0*1
HC Rapid Constanta - Deva Red Wings 4*16
A stat: DINAMO TAITEII
Grupa 10
Stiinta Blue Lions - H.C. Tg-Mures 11*2
Stelele Romaniei - Ham Ham 6*3
A stat: Dinamo Red WIngs
Grupa 11
u. craiova - sfarsitul 13*7
plaiesu - Turbo Stars HK 3*3
A stat: BUCURESTI MAGIC
Grupa 12
Gaz Metan Medias - Ice Dragons 3 *1
HC Cosmos Costesti - Dinamo Bucure?ti HC 1*0
A stat: Andre Villa
Grupa 13
HC Sporting FF - Constanţa Bengals 0*4
H.C. Donaris Tulcea - Otzelul Galatzi 1*0
A stat: Cat Fish
Grupa 14
ursuletii galagiosi - Sepsi Bikak 2 *2
donaris ice - HC Gordon 6*1
A stat: hc targu-mures
Clasamente finale:
Grupa 1:
1. Renovari-instalatii Bucur 6 (27-10) Q
2. H.C. Rm. Valcea TIGERS 6 (31-17) Q
3. Iasi Eagles 4 (10-22)
4. H.C.DINAMO MANGALIA 2 (13-23)
5. F.C.Suseni 2 (6-16)
Grupa 2:
1. AS Magna 6 (20-12) Q
2. craiova fc 6 (20-13) Q
3. U Cluj 5 (12-12) q
4. H.C. Ellaa 3 (16-18)
5. totyoka 0 (3-16)
Grupa 3:
1. Panteon 8 (42-11) Q
2. HCM DINAMO PL 5 (18-17) Q
3. Cherry Eagles 4 (22-22)
4. H.C. Sportul Studentesc 2 (8-17)
5. H.C.Delphin 1 (8-31)
Grupa 4:
1. HC Rolandio 8 (21-12) Q
2. Steaua Bucuresti. 5 (32-23) Q
3. AkelA 5 (12-11) q
4. H.C. IcE Lions Hunedoara 2 (33-34)
5. mountains bears 0 (9-27)
Grupa 5:
1. BLACK EAGLES 8 (24-8) Q
2. arkos city 5 (17-10) Q
2. Children of Dune 4 (16-13)
4. Csillag 3 (7-18)
5. HC Buzau 0 (6-22)
Grupa 6
1. ceahlaul1919 6 (24-12) Q
2. IONY HC PITESTI 5 (18-18) Q
3. STAR FOOD TEAM 3 (17-16)
4. SK SPORTKLUB 3 (20-24)
5. HC Juventus Torino 3 (8-17)
Grupa 7
1. Hashixem Invictus 7 (44-14) Q
2. Góré Csapat 6 (18-19) Q
3. HC Juniorii 4 (29-32)
4. Java FC 2 (11-22)
5. JIUL PETROSANI 1 (8-23)
Grupa 8
1. Dynamo Bucharest 6 (14-11) Q
2. FC Blacks 4 (13-9) Q
3. Balan Ice Miners 4 (12-13)
4. Nemere 4 (9-12)
5. babai 2 (9-13)
Grupa 9
1. Ice Bounce Raptors 5 (6-7) Q
2. Deva Red Wings 4 (22-14) Q
3. Lupii Ghetii 4 (10-10)
4. HC Rapid Constanta 4 (17-20)
5. DINAMO TAITEII 3 (8-12)
Grupa 10
1. Stelele Romaniei 8 (48-13) Q
2. Ham Ham 5 (14-7) Q
3. Stiinta Blue Lions 4 (33-36)
4. H.C. Tg-Mures 2 (11-33)
5. Dinamo Red WIngs 1 (15-29)
Grupa 11
1. plaiesu 6 (25-18) Q
2. u. craiova 5 (28-17) Q
3. BUCURESTI MAGIC 4 (26-21) q
4. sfarsitul 3 (16-23)
5. Turbo Stars HK 2 (9-25)
Grupa 12
1. HC Cosmos Costesti 6 (24-13) Q
2. Gaz Metan Medias 6 (14-14) Q
3. Andre Villa 4 (20-15) q
4. Ice Dragons 3 (15-18)
5. Dinamo București HC 1 (1-14)
Grupa 13
1. Cat Fish 6 (16-7) Q
2. Constanţa Bengals 5 (12-12) Q
3. H.C. Donaris Tulcea 4 (5-8)
4. Otzelul Galatzi 3 (9-4)
5. HC Sporting FF 2 (6-17)
Grupa 14
1. ursuletii galagiosi 5 (31-20) Q
2. donaris ice 5 (28-21) Q
3. Sepsi Bikak 4 (18-13)
4. hc targu-mures 4 (15-30)
5. HC Gordon 2 (7-15)
* echipele notate cu (Q) s-au calificat mai departe
* echipele notate cu (q) s-au calificat ca cele mai bune echipe de pe locul 2
* daca observati neconcordante, va rog sa ma anuntati
* mansa tur a saisprezecimilor are loc vineri
Grupa 1:
1. Renovari-instalatii Bucur 6 (27-10) Q
2. H.C. Rm. Valcea TIGERS 6 (31-17) Q
3. Iasi Eagles 4 (10-22)
4. H.C.DINAMO MANGALIA 2 (13-23)
5. F.C.Suseni 2 (6-16)
Grupa 2:
1. AS Magna 6 (20-12) Q
2. craiova fc 6 (20-13) Q
3. U Cluj 5 (12-12) q
4. H.C. Ellaa 3 (16-18)
5. totyoka 0 (3-16)
Grupa 3:
1. Panteon 8 (42-11) Q
2. HCM DINAMO PL 5 (18-17) Q
3. Cherry Eagles 4 (22-22)
4. H.C. Sportul Studentesc 2 (8-17)
5. H.C.Delphin 1 (8-31)
Grupa 4:
1. HC Rolandio 8 (21-12) Q
2. Steaua Bucuresti. 5 (32-23) Q
3. AkelA 5 (12-11) q
4. H.C. IcE Lions Hunedoara 2 (33-34)
5. mountains bears 0 (9-27)
Grupa 5:
1. BLACK EAGLES 8 (24-8) Q
2. arkos city 5 (17-10) Q
2. Children of Dune 4 (16-13)
4. Csillag 3 (7-18)
5. HC Buzau 0 (6-22)
Grupa 6
1. ceahlaul1919 6 (24-12) Q
2. IONY HC PITESTI 5 (18-18) Q
3. STAR FOOD TEAM 3 (17-16)
4. SK SPORTKLUB 3 (20-24)
5. HC Juventus Torino 3 (8-17)
Grupa 7
1. Hashixem Invictus 7 (44-14) Q
2. Góré Csapat 6 (18-19) Q
3. HC Juniorii 4 (29-32)
4. Java FC 2 (11-22)
5. JIUL PETROSANI 1 (8-23)
Grupa 8
1. Dynamo Bucharest 6 (14-11) Q
2. FC Blacks 4 (13-9) Q
3. Balan Ice Miners 4 (12-13)
4. Nemere 4 (9-12)
5. babai 2 (9-13)
Grupa 9
1. Ice Bounce Raptors 5 (6-7) Q
2. Deva Red Wings 4 (22-14) Q
3. Lupii Ghetii 4 (10-10)
4. HC Rapid Constanta 4 (17-20)
5. DINAMO TAITEII 3 (8-12)
Grupa 10
1. Stelele Romaniei 8 (48-13) Q
2. Ham Ham 5 (14-7) Q
3. Stiinta Blue Lions 4 (33-36)
4. H.C. Tg-Mures 2 (11-33)
5. Dinamo Red WIngs 1 (15-29)
Grupa 11
1. plaiesu 6 (25-18) Q
2. u. craiova 5 (28-17) Q
3. BUCURESTI MAGIC 4 (26-21) q
4. sfarsitul 3 (16-23)
5. Turbo Stars HK 2 (9-25)
Grupa 12
1. HC Cosmos Costesti 6 (24-13) Q
2. Gaz Metan Medias 6 (14-14) Q
3. Andre Villa 4 (20-15) q
4. Ice Dragons 3 (15-18)
5. Dinamo București HC 1 (1-14)
Grupa 13
1. Cat Fish 6 (16-7) Q
2. Constanţa Bengals 5 (12-12) Q
3. H.C. Donaris Tulcea 4 (5-8)
4. Otzelul Galatzi 3 (9-4)
5. HC Sporting FF 2 (6-17)
Grupa 14
1. ursuletii galagiosi 5 (31-20) Q
2. donaris ice 5 (28-21) Q
3. Sepsi Bikak 4 (18-13)
4. hc targu-mures 4 (15-30)
5. HC Gordon 2 (7-15)
* echipele notate cu (Q) s-au calificat mai departe
* echipele notate cu (q) s-au calificat ca cele mai bune echipe de pe locul 2
* daca observati neconcordante, va rog sa ma anuntati
* mansa tur a saisprezecimilor are loc vineri
program saisprezecimi (sub rezerva unor eventuale erori la clasament)
FC Blacks (32) - Stelele Romaniei (1)
Andre Villa (31) – Panteon (2)
BUCURESTI MAGIC (30) - BLACK EAGLES (3)
Deva Red Wings (29) - HC Rolandio (4)
Ice Bounce Raptors (28) – Hashixem Invictus (5)
U Cluj (27) - Renovari-instalatii Bucur (6)
Constanta Bengals (26) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7)
IONY HC PITESTI (25) - ceahlaul1919 (8)
AkelA (24) – Cosmos Costesti (9)
HCM DINAMO PL (23) – Cat Fish (10)
Ham Ham (22) – AS Magna (11)
Arkos City (21) - Plaiesu (12)
Donaris Ice (20) – Craiova FC (13)
Steaua Bucuresti. (19) – Dynamo Bucharest (14)
u. craiova (18) - Gaz Metan Medias (15)
ursuletii galagiosi (17) – Gore Csapat (16)
FC Blacks (32) - Stelele Romaniei (1)
Andre Villa (31) – Panteon (2)
BUCURESTI MAGIC (30) - BLACK EAGLES (3)
Deva Red Wings (29) - HC Rolandio (4)
Ice Bounce Raptors (28) – Hashixem Invictus (5)
U Cluj (27) - Renovari-instalatii Bucur (6)
Constanta Bengals (26) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7)
IONY HC PITESTI (25) - ceahlaul1919 (8)
AkelA (24) – Cosmos Costesti (9)
HCM DINAMO PL (23) – Cat Fish (10)
Ham Ham (22) – AS Magna (11)
Arkos City (21) - Plaiesu (12)
Donaris Ice (20) – Craiova FC (13)
Steaua Bucuresti. (19) – Dynamo Bucharest (14)
u. craiova (18) - Gaz Metan Medias (15)
ursuletii galagiosi (17) – Gore Csapat (16)
Constanta Bengals (26) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7)
se joaca tur - retur ?
se joaca tur - retur ?
Rezultate saisprezecimi (mansa 1)
FC Blacks (32) - Stelele Romaniei (1) 0*15
Andre Villa (31) – Panteon (2) 4*6
BUCURESTI MAGIC (30) - BLACK EAGLES (3) 10*2
Deva Red Wings (29) - HC Rolandio (4) 2*3
Ice Bounce Raptors (28) – Hashixem Invictus (5) 0*5
U Cluj (27) - Renovari-instalatii Bucur (6) 2*7
Constanta Bengals (26) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7) 2*18
IONY HC PITESTI (25) - ceahlaul1919 (8) 2*6
AkelA (24) – Cosmos Costesti (9) 3*3
HCM DINAMO PL (23) – Cat Fish (10) 7*3
Ham Ham (22) – AS Magna (11) 1*4
Arkos City (21) - Plaiesu (12) 6*11
Donaris Ice (20) – Craiova FC (13) 12*4
Steaua Bucuresti. (19) – Dynamo Bucharest (14) 8*0
u. craiova (18) - Gaz Metan Medias (15) 7*6
ursuletii galagiosi (17) – Gore Csapat (16) 5*0
* asa cum se poate observa, cateva partide retur se vor juca doar pentru statistici, diferentele fiind deja uriase
* returul are loc luni
FC Blacks (32) - Stelele Romaniei (1) 0*15
Andre Villa (31) – Panteon (2) 4*6
BUCURESTI MAGIC (30) - BLACK EAGLES (3) 10*2
Deva Red Wings (29) - HC Rolandio (4) 2*3
Ice Bounce Raptors (28) – Hashixem Invictus (5) 0*5
U Cluj (27) - Renovari-instalatii Bucur (6) 2*7
Constanta Bengals (26) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7) 2*18
IONY HC PITESTI (25) - ceahlaul1919 (8) 2*6
AkelA (24) – Cosmos Costesti (9) 3*3
HCM DINAMO PL (23) – Cat Fish (10) 7*3
Ham Ham (22) – AS Magna (11) 1*4
Arkos City (21) - Plaiesu (12) 6*11
Donaris Ice (20) – Craiova FC (13) 12*4
Steaua Bucuresti. (19) – Dynamo Bucharest (14) 8*0
u. craiova (18) - Gaz Metan Medias (15) 7*6
ursuletii galagiosi (17) – Gore Csapat (16) 5*0
* asa cum se poate observa, cateva partide retur se vor juca doar pentru statistici, diferentele fiind deja uriase
* returul are loc luni
nu stiu ce sa zic,eu am pierdut azi cu 5-0,dar aici la cupa virtuala s-ar putea surmonta rezulatatul,daca bat acasa meciul urmator cu 6-5 si adversarul pierde cu 1-0? castig cu 6-0? castig!
Rezultatele saisprezecimilor si programul optimilor. De acum se joaca pe credite
FC Blacks (32) - Stelele Romaniei (1) 0*15 / 4*7
Andre Villa (31) – Panteon (2) 4*6 / 4*11
BUCURESTI MAGIC (30) - BLACK EAGLES (3) 10*2 / 5*4
Deva Red Wings (29) - HC Rolandio (4) 2*3 / 4*4
Ice Bounce Raptors (28) – Hashixem Invictus (5) 0*5 / 3*3
U Cluj (27) - Renovari-instalatii Bucur (6) 2*7 / 3*1
Constanta Bengals (26) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7) 2*18 / 9*1
IONY HC PITESTI (25) - ceahlaul1919 (8) 2*6 / 17*0
AkelA (24) – Cosmos Costesti (9) 3*3 / 4*8
HCM DINAMO PL (23) – Cat Fish (10) 7*3 / 5*2
Ham Ham (22) – AS Magna (11) 1*4 / 4*14
Arkos City (21) - Plaiesu (12) 6*11 / 5*8
Donaris Ice (20) – Craiova FC (13) 12*4 / 10*5
Steaua Bucuresti. (19) – Dynamo Bucharest (14) 8*0 / 17*5
u. craiova (18) - Gaz Metan Medias (15) 7*6 / 14*4
ursuletii galagiosi (17) – Gore Csapat (16) 5*0 / 5*6
BUCURESTI MAGIC (30) - Stelele Romaniei (1)
IONY HC PITESTI (25) - Panteon (2)
HCM DINAMO PL (23) - HC Rolandio (4)
Donaris Ice (20) - Hashixem Invictus (5)
Steaua Bucuresti. (19) - Renovari-instalatii Bucur (6)
u. craiova (18) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7)
ursuletii galagiosi (17) - Cosmos Costesti (9)
Plaiesu (12) - AS Magna (11)
FC Blacks (32) - Stelele Romaniei (1) 0*15 / 4*7
Andre Villa (31) – Panteon (2) 4*6 / 4*11
BUCURESTI MAGIC (30) - BLACK EAGLES (3) 10*2 / 5*4
Deva Red Wings (29) - HC Rolandio (4) 2*3 / 4*4
Ice Bounce Raptors (28) – Hashixem Invictus (5) 0*5 / 3*3
U Cluj (27) - Renovari-instalatii Bucur (6) 2*7 / 3*1
Constanta Bengals (26) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7) 2*18 / 9*1
IONY HC PITESTI (25) - ceahlaul1919 (8) 2*6 / 17*0
AkelA (24) – Cosmos Costesti (9) 3*3 / 4*8
HCM DINAMO PL (23) – Cat Fish (10) 7*3 / 5*2
Ham Ham (22) – AS Magna (11) 1*4 / 4*14
Arkos City (21) - Plaiesu (12) 6*11 / 5*8
Donaris Ice (20) – Craiova FC (13) 12*4 / 10*5
Steaua Bucuresti. (19) – Dynamo Bucharest (14) 8*0 / 17*5
u. craiova (18) - Gaz Metan Medias (15) 7*6 / 14*4
ursuletii galagiosi (17) – Gore Csapat (16) 5*0 / 5*6
BUCURESTI MAGIC (30) - Stelele Romaniei (1)
IONY HC PITESTI (25) - Panteon (2)
HCM DINAMO PL (23) - HC Rolandio (4)
Donaris Ice (20) - Hashixem Invictus (5)
Steaua Bucuresti. (19) - Renovari-instalatii Bucur (6)
u. craiova (18) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7)
ursuletii galagiosi (17) - Cosmos Costesti (9)
Plaiesu (12) - AS Magna (11)
PREMIILE (pentru cine nu le stie)
locul 1 - 60 de credite
locul 2 - 40 de credite
locul 3 - 30 de credite
locul 4 - 20 de credite
locurile 5-8 - cate 10 credite
locul 1 - 60 de credite
locul 2 - 40 de credite
locul 3 - 30 de credite
locul 4 - 20 de credite
locurile 5-8 - cate 10 credite
Rezultate optimi (mansa 1):
BUCURESTI MAGIC (30) - Stelele Romaniei (1) 12*9
IONY HC PITESTI (25) - Panteon (2) 10*1
HCM DINAMO PL (23) - HC Rolandio (4) 4*4
Donaris Ice (20) - Hashixem Invictus (5) 7*5
Steaua Bucuresti. (19) - Renovari-instalatii Bucur (6) 6*17
u. craiova (18) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7) 3*22
ursuletii galagiosi (17) - Cosmos Costesti (9) 5*12
Plaiesu (12) - AS Magna (11) 0*4
BUCURESTI MAGIC (30) - Stelele Romaniei (1) 12*9
IONY HC PITESTI (25) - Panteon (2) 10*1
HCM DINAMO PL (23) - HC Rolandio (4) 4*4
Donaris Ice (20) - Hashixem Invictus (5) 7*5
Steaua Bucuresti. (19) - Renovari-instalatii Bucur (6) 6*17
u. craiova (18) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7) 3*22
ursuletii galagiosi (17) - Cosmos Costesti (9) 5*12
Plaiesu (12) - AS Magna (11) 0*4
Rezultate optimi si program sferturi:
BUCURESTI MAGIC (30) - Stelele Romaniei (1) 12*9 / 1*24
IONY HC PITESTI (25) - Panteon (2) 10*1 / 4*0
HCM DINAMO PL (23) - HC Rolandio (4) 4*4 / 3*1
Donaris Ice (20) - Hashixem Invictus (5) 7*5 / 6*2
Steaua Bucuresti. (19) - Renovari-instalatii Bucur (6) 6*17 / 4*16
u. craiova (18) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7) 3*22 / 8*3
ursuletii galagiosi (17) - Cosmos Costesti (9) 5*12 / 7*3
Plaiesu (12) - AS Magna (11) 0*4 / 4*4
IONY HC PITESTI (25) - Stelele Romaniei (1)
HCM DINAMO PL (23) - Renovari-instalatii Bucur (6)
Donaris Ice (20) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7)
AS Magna (11) - Cosmos Costesti (9)
Felicitari invingatorilor! Cinste invinsilor!
BUCURESTI MAGIC (30) - Stelele Romaniei (1) 12*9 / 1*24
IONY HC PITESTI (25) - Panteon (2) 10*1 / 4*0
HCM DINAMO PL (23) - HC Rolandio (4) 4*4 / 3*1
Donaris Ice (20) - Hashixem Invictus (5) 7*5 / 6*2
Steaua Bucuresti. (19) - Renovari-instalatii Bucur (6) 6*17 / 4*16
u. craiova (18) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7) 3*22 / 8*3
ursuletii galagiosi (17) - Cosmos Costesti (9) 5*12 / 7*3
Plaiesu (12) - AS Magna (11) 0*4 / 4*4
IONY HC PITESTI (25) - Stelele Romaniei (1)
HCM DINAMO PL (23) - Renovari-instalatii Bucur (6)
Donaris Ice (20) - H.C. Rm. Valcea TIGERS (7)
AS Magna (11) - Cosmos Costesti (9)
Felicitari invingatorilor! Cinste invinsilor!
Si cu asta basta
Oponentul are meciuri numai cu noname iar eu am cu echipe mult superioare
Chiar si cu imparteala la 5 si tot nu am sanse
Oricum, am avut mare noroc ca am ajuns pana aici
m-a prins pe meciuri usoare rau perioada concursului
Multumesc sponsorilor si organizatorilor si "Sa vina baniii!"
)
Oponentul are meciuri numai cu noname iar eu am cu echipe mult superioare
Chiar si cu imparteala la 5 si tot nu am sanse
Oricum, am avut mare noroc ca am ajuns pana aici
m-a prins pe meciuri usoare rau perioada concursului
Multumesc sponsorilor si organizatorilor si "Sa vina baniii!"
)
Temas favoritos
Ultimos comentarios