Selecciona un país: | Letonia |
Nākamai sezonai pieteikušās ir jau 31 no 32 komandām kas nozīmē ka tikai 1 brīva vieta, ja līdz pirmdienas spēlei būs pieteikusies pēdējā komanda tad pēc rītdienas spēles komandas tiks sadalītas pa groziem skatoties pēc rītdienas spēles spēkiem, tad grozi tiks publicēti šeit forumā un tad arī pēc izlozes arī visas grupas.
Tikko pieteicās arī pēdējā komanda un šeit ir visas komandas kuras spēlēs turnīrā Vēsais Kauss II - kauss.1s.lv/334-pieteiksa...
Ja jau tik daudz piesakās tad var spēlēt ar 64 komandām, gan jau atradīsies!
Ā un tagad dēļ tās BRIGADAS, kas sūdzējās, ka man nav spēles brīvas, šodien vispār nebija, jo domāju ka viņa apstiprinās un 5 vieta vējā, dēļ tā ka man ''brīvas'' spēles neesot!
Ā un tagad dēļ tās BRIGADAS, kas sūdzējās, ka man nav spēles brīvas, šodien vispār nebija, jo domāju ka viņa apstiprinās un 5 vieta vējā, dēļ tā ka man ''brīvas'' spēles neesot!
Un tākā visas komandas ir pieteikušās jau šodien tad es izdomāju ka tomēr jau šodien sadalīšu komandas pa groziem un arī izloze notiks šodien.
Tātad šeit ir grozi:
1.Grozs - clip2net.com/s/24DPa
2.Grozs - clip2net.com/s/24DUd
3.Grozs - clip2net.com/s/24DZM
4.Grozs - clip2net.com/s/24E1l
Un drīzumā arī izloze.
Tātad šeit ir grozi:
1.Grozs - clip2net.com/s/24DPa
2.Grozs - clip2net.com/s/24DUd
3.Grozs - clip2net.com/s/24DZM
4.Grozs - clip2net.com/s/24E1l
Un drīzumā arī izloze.
Jums spēle bija jāsarunā 26.Jūnijā nevis šodien tāpēc arī sūdzējās ka nav brīva šodien ņipričom jums spēle viņš ka gribēja varēja apstiprināt, negribēja un neapstiprināja
Notikusi izloze un grupas ir šādas:
A.Grupa
varenie hasissi
desgrauzi
HK KANDAVA
HC Bamslation
B.Grupa
ohk rīgas ppm
Jelgavas Lauvas
Port Huront Pirates
HK Baldone
C.Grupa
BRIGADA II
Jelgavas Graveji
Miami1012
zoklis
D.Grupa
Kuldiga Capitals
HK Selga/Lapmežciems
Nūju grauzēji
HK Daedan
E.Grupa
Horsens Pirates
hc cesis.
Wolfs_ FF
Ducks`s Masta Squad
F.Grupa
Nejegas
Cesis.
Dinamo Rīga
Sibirijas Vilki
G.Grupa
Granite
Hk Krot
Latvian Ice Tigers
HCNASH
H.Grupa
Rīgas Diinamo
Dinamo Cēsis
Vecie Jūras Vilki
[Oktobreni] SkyTm
Ceru ka visi apmierināti ar izlozi.
A.Grupa
varenie hasissi
desgrauzi
HK KANDAVA
HC Bamslation
B.Grupa
ohk rīgas ppm
Jelgavas Lauvas
Port Huront Pirates
HK Baldone
C.Grupa
BRIGADA II
Jelgavas Graveji
Miami1012
zoklis
D.Grupa
Kuldiga Capitals
HK Selga/Lapmežciems
Nūju grauzēji
HK Daedan
E.Grupa
Horsens Pirates
hc cesis.
Wolfs_ FF
Ducks`s Masta Squad
F.Grupa
Nejegas
Cesis.
Dinamo Rīga
Sibirijas Vilki
G.Grupa
Granite
Hk Krot
Latvian Ice Tigers
HCNASH
H.Grupa
Rīgas Diinamo
Dinamo Cēsis
Vecie Jūras Vilki
[Oktobreni] SkyTm
Ceru ka visi apmierināti ar izlozi.
Nav ne vainas , a 2 pirmaas vietas no grupas tiek tālāk?
1 un 2 cīnās Play-off 3 par 17-24 vietu un 4 vieta par 25-32 vietu turnīrā
kā, lai visā plašajā pasaulē atrodu savas grupas komandas??? Varenie hašiši, Kandava, Bamstation ATSAUCIETIS!!!! Kurās grupās, lai jus meklē???
Temas favoritos
Ultimos comentarios