Seleccionar país: | Hungría |
Fútbol
-
Hungría
-
[Játék] Tippeljetek! Foci-totó; Vajon 1, talán X vagy 2 ? - szabályzat az 5. oldalon
Fogadd hatalmas gratulációmat tengermély tisztelettel szőröm - vezérem - nagyuram!
21. forduló
Góltipp:
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2)
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2)
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13)
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1)
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1)
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1)
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1)
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2)
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2)
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3)
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3)
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4)
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4)
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1)
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1)
Góltipp:
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2)
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2)
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13)
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1)
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1)
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1)
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1)
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2)
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2)
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3)
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3)
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4)
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4)
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1)
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1)
21. forduló
Góltipp:
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2) (0-1) 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) (0-0) x
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13)(0-1) 2
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) x
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) x
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) x
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) x
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) x
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) x
gool-49
Góltipp:
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2) (0-1) 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) (0-0) x
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13)(0-1) 2
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) x
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) x
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) x
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) x
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) x
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) x
gool-49
21. forduló
Góltipp:
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2)(0-3) 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) (2-1) 1
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13)(2-1) 1
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 1
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) 1
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 1
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
Gólok:41
Góltipp:
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2)(0-3) 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) (2-1) 1
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13)(2-1) 1
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 1
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) 1
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 1
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
Gólok:41
21. forduló
Góltipp:
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2) 0:3 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) 1:2 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13) 1:3 2
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) x
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1)1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 1
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) 2
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3)2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 2
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
Gólok: 43
Góltipp:
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2) 0:3 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) 1:2 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13) 1:3 2
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) x
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1)1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 1
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) 2
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3)2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 2
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
Gólok: 43
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2) 0:3 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) 1:2 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13) 1:2 2
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1)1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 2
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) 2
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3)2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 2
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
39 gól
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) 1:2 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13) 1:2 2
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1)1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 2
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) 2
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3)2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 2
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
39 gól
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2) (0:2) 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) (2:0) 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13) (2:0) 1
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 1
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) 1
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 1
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
52 gól
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) (2:0) 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13) (2:0) 1
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 1
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) 1
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 1
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
52 gól
21. forduló
góltipp
(0:4) 2
(2:1) 1
(0:4) 2
tipp
4. 1
5. 1
6. 1
7. 1
8. 2
9. 2
10. 2
11. 2
12. X
13. 2
14. X
15. 1
46gól
góltipp
(0:4) 2
(2:1) 1
(0:4) 2
tipp
4. 1
5. 1
6. 1
7. 1
8. 2
9. 2
10. 2
11. 2
12. X
13. 2
14. X
15. 1
46gól
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2) 0:4 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) 1:2 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13) 1:2 x
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 1
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) x
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 1
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
39 gól
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) 1:2 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13) 1:2 x
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 1
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) x
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 1
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
39 gól
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2) 0:4 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) 1:2 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13) 1:2 2
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) x
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 2
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) x
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 1
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
39 gól
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) 1:2 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13) 1:2 2
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) x
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 2
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) x
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 1
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
39 gól
21. forduló
Góltipp:
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2)(0-4) 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) (0-2) 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13)(0-2) 2
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 2
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) 1
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 1
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
Gólok:39
Góltipp:
1. Tőzsdecápa FC. (20) - FC Begbie (5) (II.2)(0-4) 2
2. Tottenham77 (8) - Finisher (6) (II.2) (0-2) 2
3. LCS Vaskeresztesek (13) - Acélsünök FC (10) (III.13)(0-2) 2
Tipp:
4. Arkrektor FC (3) - FC Pannónia (6) (I.1) 1
5. Rebellion (14) - Acéltigrisek (12)(I.1) 1
6. Diósgyőri VTK (11) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1) 2
7. Magyarszék SC (18) - Bőny SE (15) (II.1) 1
8. Beateam FC (12) - Green and Yellow (4)(II.2) 2
9. Magyarock (17) - raptor fc (7)(II.2) 2
10. Hajdúböszörményi TE (15) - Tile Football Team (6) (II.3) 2
11. Whitecastle (13) - Cruentus (4) (II.3) 2
12. SENKI FC (5) - Dumbledore FC (6) (II.4) 1
13. Debrecen City (15) - Tartalék FC (9) (II.4) 2
14. IKARUS. SC. (11) - FC Keszi Lions (5) (III.1) 2
15. Szikla FC (4) - Coconauta FC. (7) (III.1) 1
Gólok:39
22. forduló:
Góltipp:
1. Diósgyőri Tigrisek (16) - raptor fc (7)(II.2)
2. Beateam FC (12) - Finisher (5) (II.2)
3. OldManchester (17) - Tile Football Team (6)(II.3)
Tipp:
4.Liverbird (13) -Kate's Vampires (5) (I.1)
5.Dinamo Botrány AC (15) - Vaddisznók (16) (I.1)
6. Arkrektor FC (2) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1)
7. Rebellion (14) - chibesz (12)(I.1)
8. Real Kamut CF (8) - Bőny SE (14)(II.1)
9. TOPORGÓ BÜFÉ (18) -vFC Horváth de la Arsenal (13)(II.2)
10. Tottenham77 (8) - Kertvárosi Hunorok (10)(II.2)
11. Tiszaszentimre F.C. (11) - FC Begbie (4)(II.2)
12. Liverpool Hungary (13) - Tartalék FC (9)(II.4)
13. KA SC (8) - Dumbledore FC (4)(II.4)
14. Eastern Sugar (11) - FC Keszi Lions (5)(III.1)
15. LCS Vaskeresztesek (13) - Bihari Kék Sasok (11)(III.13)
Góltipp:
1. Diósgyőri Tigrisek (16) - raptor fc (7)(II.2)
2. Beateam FC (12) - Finisher (5) (II.2)
3. OldManchester (17) - Tile Football Team (6)(II.3)
Tipp:
4.Liverbird (13) -Kate's Vampires (5) (I.1)
5.Dinamo Botrány AC (15) - Vaddisznók (16) (I.1)
6. Arkrektor FC (2) - FC10 Békéscsaba (8)(I.1)
7. Rebellion (14) - chibesz (12)(I.1)
8. Real Kamut CF (8) - Bőny SE (14)(II.1)
9. TOPORGÓ BÜFÉ (18) -vFC Horváth de la Arsenal (13)(II.2)
10. Tottenham77 (8) - Kertvárosi Hunorok (10)(II.2)
11. Tiszaszentimre F.C. (11) - FC Begbie (4)(II.2)
12. Liverpool Hungary (13) - Tartalék FC (9)(II.4)
13. KA SC (8) - Dumbledore FC (4)(II.4)
14. Eastern Sugar (11) - FC Keszi Lions (5)(III.1)
15. LCS Vaskeresztesek (13) - Bihari Kék Sasok (11)(III.13)
Temas favoritos
Ultimos comentarios