Ogólnie:
1. Typer LM&LE jest organizowany przez damek21 .
1.1 W tym typerze będziemy typować wyniki Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej od fazy grupowej aż do finałów.
2. Aby wziąć udział w zabawie, należy wysyłać 10 kredytów do użytkownika Bodziowlodek z dopiskiem w tytule transakcji "Typer LM&LE".
3. Konkurs trwa od pierwszego spotkania w fazie grupowej LM tj. (13.09.2016r.) do finału LM tj. (03.06.2017r.)
4. Do zabawy można dołączyć w dowolnym momencie jej trwania. W takim wypadku osoba startująca np. w 3 kolejce fazy grupowej zaczyna z zerowym dorobkiem punktowym.
Zasady:
1. Użytkownik obstawia dokładny wynik zdarzenia np: 1-0 a nie 1X2.
2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowe 2pkt, co daje możliwość uzyskania 3pkt za dany mecz.
3. Swoje typy podajemy najpóźniej do 5 minut przed rozpoczęciem spotkania. Późniejsze wpisy nie będą uwzględniane.
4. O kolejności w tabeli decyduje:
4.1 Największa ilość zebranych punktów
4.2 Największa ilość trafionych dokładnych wyników
4.3 Jeżeli po wymienionych wcześniej punktach nie będzie rozwiązania to w przypadku miejsca premiowanego kredytami, nagroda zostanie podzielona pomiędzy uczestnikami, którzy mają taką samą ilość punktów.
5.Typujemy zwycięzców grup LM i LE (2 pkt.) i zwycięzców LM i LE (5 pkt.)
Dodatkowa nagroda za 1 miejsce:
- Darmowy udział w następnym typerze (w tej edycji Eternal09 )
Ważne: Tabela jak i terminarz będą podawane na bieżąco.
Nagrody w kredytach za poszczególne miejsca:
/Ustalone w trakcie trwania typerka/
-----------
Grupy Ligi Mistrzów 2016/2017:
Grupa A: Paris Saint-Germain, Arsenal Londyn, FC Basel, Ludogorec Razgrad
Grupa B: Benfica Lizbona, SSC Napoli, Dynamo Kijów, Besiktas Stambuł
Grupa C: FC Barcelona, Manchester City, Borussia M'gladbach, Celtic Glasgow
Grupa D: Bayern Monachium, Atletico Madryt, PSV Eindhoven, FK Rostów
Grupa E: CSKA Moskwa, Bayer Leverkusen, Tottenham Hotspur, AS Monaco
Grupa F: Real Madryt, Borussia Dortmund, Sporting Lizbona, Legia Warszawa
Grupa G: Leicester City, FC Porto, Club Brugge, FC Kopenhaga
Grupa H: Juventus Turyn, Sevilla FC, Olympique Lyon, Dinamo Zagrzeb
Grupy Ligi Europy 2016/17:
Grupa A: Manchester United, Fenerbahce Stambuł, Feyenoord Rotterdam, Zoria Ługańsk
Grupa B: Olympiakos Pireus, APOEL Nikozja, Youngs Boys Berno, FK Astana
Grupa C: RSC Anderlecht, St. Etienne, FSV Mainz, FK Gabala
Grupa D: Zenit St. Petersburg, AZ Alkmaar, Maccabi Tel Awiw, Dundalk FC
Grupa E: Viktoria Pilzno, AS Roma, Austria Wiedeń, Astra Giurgiu
Grupa F: Athletic Bilbao, KRC Genk, Rapid Wiedeń, US Sassuolo
Grupa G: Ajax Amsterdam, Standard Liege, Celta Vigo, Panathinaikos Ateny
Grupa H: Szachtar Donieck, SC Braga, KAA Gent, Konyaspor
Grupa I: FC Schalke 04, Red Bull Salzburg, FK Krasnodar, OGC Nice
Grupa J: AC Fiorentina, PAOK Saloniki, Slovan Liberec, Karabach Agdam
Grupa K: Inter Mediolan, Sparta Praga, Southampton, Hapoel Beer-Szewa
Grupa L: Villarreal CF, Steaua Bukareszt, FC Zurich, Osmanlispor
Zwycięzca LM:
Zwycięzca LE:
Изабери државу: | Пољска |
Aktualna lista uczestników:
1.damek21
2.Eternal09
3.Davidian
4.Bodziowlodek
5.macio1000
6.LifeforLP
1.damek21
2.Eternal09
3.Davidian
4.Bodziowlodek
5.macio1000
6.LifeforLP
Oczywiście "wstępne typowanie" do rozpoczęcia I kolejki LM (czyt. wtorek 20:44:59 ). A oto I kolejki LM i LE:
13/09/16
20:45 FC Basel - Ludogorec Razgrad
20:45 Paris Saint-Germain - Arsenal Londyn
20:45 Dynamo Kijów - SSC Napoli
20:45 Benfica Lizbona - Besiktas Stambuł
20:45 FC Barcelona - Celtic Glasgow
20:45 Manchester City - Borussia M'gladbach
20:45 Bayern Monachium - FK Rostów
20:45 PSV Eindhoven - Atletico Madryt
14/09/16
20:45 Tottenham Hotspur - AS Monaco
20:45 Bayer Leverkusen - CSKA Moskwa
20:45 Legia Warszawa - Borussia Dortmund
20:45 Real Madryt - Sporting Lizbona
20:45 Club Brugge - Leicester City
20:45 FC Porto - FC Kopenhaga
20:45 Juventus Turyn - Sevilla FC
20:45 Olympique Lyon - Dinamo Zagrzeb
15/09/16
17:00 Karabach Agdam - Slovan Liberec
19:00 Feyenoord Rotterdam - Manchester United
19:00 Zoria Ługańsk - Fenerbahce Stambuł
19:00 APOEL Nikozja - FK Astana
19:00 Youngs Boys Berno - Olympiakos Pireus
19:00 RSC Anderlecht - FK Gabala
19:00 FSV Mainz - St. Etienne
19:00 Maccabi Tel Awiw - Zenit St. Petersburg
19:00 AZ Alkmaar - Dundalk FC
19:00 Astra Giurgiu - Austria Wiedeń
19:00 Viktoria Pilzno - AS Roma
19:00 US Sassuolo - Athletic Bilbao
19:00 Rapid Wiedeń - KRC Genk
21:05 Standard Liege - Celta Vigo
21:05 Panathinaikos Ateny - Ajax Amsterdam
21:05 Konyaspor - Szachtar Donieck
21:05 SC Braga - KAA Gent
21:05 Red Bull Salzburg - FK Krasnodar
21:05 OGC Nice - FC Schalke 04
21:05 PAOK Saloniki - AC Fiorentina
21:05 Southampton - Sparta Praga
21:05 Inter Mediolan - Hapoel Beer-Szewa
21:05 Villarreal CF - FC Zurich
21:05 Osmanlispor - Steaua Bukareszt
13/09/16
20:45 FC Basel - Ludogorec Razgrad
20:45 Paris Saint-Germain - Arsenal Londyn
20:45 Dynamo Kijów - SSC Napoli
20:45 Benfica Lizbona - Besiktas Stambuł
20:45 FC Barcelona - Celtic Glasgow
20:45 Manchester City - Borussia M'gladbach
20:45 Bayern Monachium - FK Rostów
20:45 PSV Eindhoven - Atletico Madryt
14/09/16
20:45 Tottenham Hotspur - AS Monaco
20:45 Bayer Leverkusen - CSKA Moskwa
20:45 Legia Warszawa - Borussia Dortmund
20:45 Real Madryt - Sporting Lizbona
20:45 Club Brugge - Leicester City
20:45 FC Porto - FC Kopenhaga
20:45 Juventus Turyn - Sevilla FC
20:45 Olympique Lyon - Dinamo Zagrzeb
15/09/16
17:00 Karabach Agdam - Slovan Liberec
19:00 Feyenoord Rotterdam - Manchester United
19:00 Zoria Ługańsk - Fenerbahce Stambuł
19:00 APOEL Nikozja - FK Astana
19:00 Youngs Boys Berno - Olympiakos Pireus
19:00 RSC Anderlecht - FK Gabala
19:00 FSV Mainz - St. Etienne
19:00 Maccabi Tel Awiw - Zenit St. Petersburg
19:00 AZ Alkmaar - Dundalk FC
19:00 Astra Giurgiu - Austria Wiedeń
19:00 Viktoria Pilzno - AS Roma
19:00 US Sassuolo - Athletic Bilbao
19:00 Rapid Wiedeń - KRC Genk
21:05 Standard Liege - Celta Vigo
21:05 Panathinaikos Ateny - Ajax Amsterdam
21:05 Konyaspor - Szachtar Donieck
21:05 SC Braga - KAA Gent
21:05 Red Bull Salzburg - FK Krasnodar
21:05 OGC Nice - FC Schalke 04
21:05 PAOK Saloniki - AC Fiorentina
21:05 Southampton - Sparta Praga
21:05 Inter Mediolan - Hapoel Beer-Szewa
21:05 Villarreal CF - FC Zurich
21:05 Osmanlispor - Steaua Bukareszt
Aktualna lista uczestników:
1.damek21
2.Eternal09
3.Davidian
4.Bodziowlodek
5.macio1000
6.LifeforLP
7.j400
8.Pikor
1.damek21
2.Eternal09
3.Davidian
4.Bodziowlodek
5.macio1000
6.LifeforLP
7.j400
8.Pikor
Grupa A: Paris Saint-Germain
Grupa B: SSC Napoli
Grupa C: FC Barcelona
Grupa D: Bayern Monachium
Grupa E: Bayer Leverkusen
Grupa F: Real Madryt
Grupa G: FC Porto
Grupa H: Juventus Turyn
Grupy Ligi Europy 2016/17:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Olympiakos Pireus
Grupa C: RSC Anderlecht
Grupa D: Zenit St. Petersburg
Grupa E: AS Roma
Grupa F: Athletic Bilbao
Grupa G: Ajax Amsterdam
Grupa H: Szachtar Donieck
Grupa I: FC Schalke 04
Grupa J: AC Fiorentina
Grupa K: Inter Mediolan
Grupa L: Villarreal CF
Zwycięzca LM: Barcelona FC
Zwycięzca LE: ManUTD
Grupa B: SSC Napoli
Grupa C: FC Barcelona
Grupa D: Bayern Monachium
Grupa E: Bayer Leverkusen
Grupa F: Real Madryt
Grupa G: FC Porto
Grupa H: Juventus Turyn
Grupy Ligi Europy 2016/17:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Olympiakos Pireus
Grupa C: RSC Anderlecht
Grupa D: Zenit St. Petersburg
Grupa E: AS Roma
Grupa F: Athletic Bilbao
Grupa G: Ajax Amsterdam
Grupa H: Szachtar Donieck
Grupa I: FC Schalke 04
Grupa J: AC Fiorentina
Grupa K: Inter Mediolan
Grupa L: Villarreal CF
Zwycięzca LM: Barcelona FC
Zwycięzca LE: ManUTD
20:45 FC Basel - Ludogorec Razgrad - 1, 2:1
20:45 Paris Saint-Germain - Arsenal Londyn - 1, 1:0
20:45 Dynamo Kijów - SSC Napoli - 2, 1:2
20:45 Benfica Lizbona - Besiktas Stambuł, 1, 1:0
20:45 FC Barcelona - Celtic Glasgow - 1, 3:0
20:45 Manchester City - Borussia M'gladbach 1, 2:0
20:45 Bayern Monachium - FK Rostów , 1, 3:0
20:45 PSV Eindhoven - Atletico Madryt - x, 1:1
14/09/16
20:45 Tottenham Hotspur - AS Monaco - x, 1:1
20:45 Bayer Leverkusen - CSKA Moskwa, 1, 1:0
20:45 Legia Warszawa - Borussia Dortmund, x, 0:0
20:45 Real Madryt - Sporting Lizbona, 1, 3:1
20:45 Club Brugge - Leicester City. 1, 2:0
20:45 FC Porto - FC Kopenhaga, 1, 1:0
20:45 Juventus Turyn - Sevilla FC, 1, 2:0
20:45 Olympique Lyon - Dinamo Zagrzeb, 1, 2:1
20:45 Paris Saint-Germain - Arsenal Londyn - 1, 1:0
20:45 Dynamo Kijów - SSC Napoli - 2, 1:2
20:45 Benfica Lizbona - Besiktas Stambuł, 1, 1:0
20:45 FC Barcelona - Celtic Glasgow - 1, 3:0
20:45 Manchester City - Borussia M'gladbach 1, 2:0
20:45 Bayern Monachium - FK Rostów , 1, 3:0
20:45 PSV Eindhoven - Atletico Madryt - x, 1:1
14/09/16
20:45 Tottenham Hotspur - AS Monaco - x, 1:1
20:45 Bayer Leverkusen - CSKA Moskwa, 1, 1:0
20:45 Legia Warszawa - Borussia Dortmund, x, 0:0
20:45 Real Madryt - Sporting Lizbona, 1, 3:1
20:45 Club Brugge - Leicester City. 1, 2:0
20:45 FC Porto - FC Kopenhaga, 1, 1:0
20:45 Juventus Turyn - Sevilla FC, 1, 2:0
20:45 Olympique Lyon - Dinamo Zagrzeb, 1, 2:1
17:00 Karabach Agdam - Slovan Liberec - 1, 2:0
19:00 Feyenoord Rotterdam - Manchester United, 2, 0:1
19:00 Zoria Ługańsk - Fenerbahce Stambuł, 2, 1:3
19:00 APOEL Nikozja - FK Astana, 1, 2:0
19:00 Youngs Boys Berno - Olympiakos Pireus, 1, 1:0
19:00 RSC Anderlecht - FK Gabala, 1, 3:0
19:00 FSV Mainz - St. Etienne, 1, 2:1
19:00 Maccabi Tel Awiw - Zenit St. Petersburg, x, 1:1
19:00 AZ Alkmaar - Dundalk FC, 1, 2:0
19:00 Astra Giurgiu - Austria Wiedeń, x, 0:0
19:00 Viktoria Pilzno - AS Roma, 2, 1:2
19:00 US Sassuolo - Athletic Bilbao, x, 0:0
19:00 Rapid Wiedeń - KRC Genk, 1, 2:0
21:05 Standard Liege - Celta Vigo, 2, 0:1
21:05 Panathinaikos Ateny - Ajax Amsterdam, 1, 1:0
21:05 Konyaspor - Szachtar Donieck, 2, 0:1
21:05 SC Braga - KAA Gent, 1, 2:1
21:05 Red Bull Salzburg - FK Krasnodar, 1, 1:0
21:05 OGC Nice - FC Schalke 04, x, 1:1
21:05 PAOK Saloniki - AC Fiorentina, 1, 1:0
21:05 Southampton - Sparta Praga, 1, 2:0
21:05 Inter Mediolan - Hapoel Beer-Szewa, 1, 3:0
21:05 Villarreal CF - FC Zurich, 1, 3:1
21:05 Osmanlispor - Steaua Bukareszt , x, 1:1
19:00 Feyenoord Rotterdam - Manchester United, 2, 0:1
19:00 Zoria Ługańsk - Fenerbahce Stambuł, 2, 1:3
19:00 APOEL Nikozja - FK Astana, 1, 2:0
19:00 Youngs Boys Berno - Olympiakos Pireus, 1, 1:0
19:00 RSC Anderlecht - FK Gabala, 1, 3:0
19:00 FSV Mainz - St. Etienne, 1, 2:1
19:00 Maccabi Tel Awiw - Zenit St. Petersburg, x, 1:1
19:00 AZ Alkmaar - Dundalk FC, 1, 2:0
19:00 Astra Giurgiu - Austria Wiedeń, x, 0:0
19:00 Viktoria Pilzno - AS Roma, 2, 1:2
19:00 US Sassuolo - Athletic Bilbao, x, 0:0
19:00 Rapid Wiedeń - KRC Genk, 1, 2:0
21:05 Standard Liege - Celta Vigo, 2, 0:1
21:05 Panathinaikos Ateny - Ajax Amsterdam, 1, 1:0
21:05 Konyaspor - Szachtar Donieck, 2, 0:1
21:05 SC Braga - KAA Gent, 1, 2:1
21:05 Red Bull Salzburg - FK Krasnodar, 1, 1:0
21:05 OGC Nice - FC Schalke 04, x, 1:1
21:05 PAOK Saloniki - AC Fiorentina, 1, 1:0
21:05 Southampton - Sparta Praga, 1, 2:0
21:05 Inter Mediolan - Hapoel Beer-Szewa, 1, 3:0
21:05 Villarreal CF - FC Zurich, 1, 3:1
21:05 Osmanlispor - Steaua Bukareszt , x, 1:1
Grupa A: Paris Saint-Germain
Grupa B: SSC Napoli
Grupa C: Manchester City
Grupa D: Bayern Monachium
Grupa E: AS Monaco
Grupa F: Real Madryt
Grupa G: FC Porto
Grupa H: Juventus Turyn
Grupy Ligi Europy 2016/17:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Youngs Boys Berno
Grupa C: FSV Mainz
Grupa D: Zenit St. Petersburg
Grupa E: AS Roma
Grupa F: Athletic Bilbao
Grupa G: Ajax Amsterdam
Grupa H: Szachtar Donieck
Grupa I: FC Schalke 04
Grupa J: AC Fiorentina
Grupa K: Inter Mediolan
Grupa L: Villarreal CF
Zwycięzca LM: Real Madryt
Zwycięzca LE: AS Roma
Grupa B: SSC Napoli
Grupa C: Manchester City
Grupa D: Bayern Monachium
Grupa E: AS Monaco
Grupa F: Real Madryt
Grupa G: FC Porto
Grupa H: Juventus Turyn
Grupy Ligi Europy 2016/17:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Youngs Boys Berno
Grupa C: FSV Mainz
Grupa D: Zenit St. Petersburg
Grupa E: AS Roma
Grupa F: Athletic Bilbao
Grupa G: Ajax Amsterdam
Grupa H: Szachtar Donieck
Grupa I: FC Schalke 04
Grupa J: AC Fiorentina
Grupa K: Inter Mediolan
Grupa L: Villarreal CF
Zwycięzca LM: Real Madryt
Zwycięzca LE: AS Roma
13/09/16
20:45 FC Basel - Ludogorec Razgrad 2-0
20:45 Paris Saint-Germain - Arsenal Londyn 1-1
20:45 Dynamo Kijów - SSC Napoli 1-1
20:45 Benfica Lizbona - Besiktas Stambuł 2-0
20:45 FC Barcelona - Celtic Glasgow 3-0
20:45 Manchester City - Borussia M'gladbach 3-1
20:45 Bayern Monachium - FK Rostów 3-0
20:45 PSV Eindhoven - Atletico Madryt 1-2
14/09/16
20:45 Tottenham Hotspur - AS Monaco 1-2
20:45 Bayer Leverkusen - CSKA Moskwa 2-1
20:45 Legia Warszawa - Borussia Dortmund 0-3
20:45 Real Madryt - Sporting Lizbona 3-1
20:45 Club Brugge - Leicester City 1-1
20:45 FC Porto - FC Kopenhaga 2-0
20:45 Juventus Turyn - Sevilla FC 2-1
20:45 Olympique Lyon - Dinamo Zagrzeb 2-0
20:45 FC Basel - Ludogorec Razgrad 2-0
20:45 Paris Saint-Germain - Arsenal Londyn 1-1
20:45 Dynamo Kijów - SSC Napoli 1-1
20:45 Benfica Lizbona - Besiktas Stambuł 2-0
20:45 FC Barcelona - Celtic Glasgow 3-0
20:45 Manchester City - Borussia M'gladbach 3-1
20:45 Bayern Monachium - FK Rostów 3-0
20:45 PSV Eindhoven - Atletico Madryt 1-2
14/09/16
20:45 Tottenham Hotspur - AS Monaco 1-2
20:45 Bayer Leverkusen - CSKA Moskwa 2-1
20:45 Legia Warszawa - Borussia Dortmund 0-3
20:45 Real Madryt - Sporting Lizbona 3-1
20:45 Club Brugge - Leicester City 1-1
20:45 FC Porto - FC Kopenhaga 2-0
20:45 Juventus Turyn - Sevilla FC 2-1
20:45 Olympique Lyon - Dinamo Zagrzeb 2-0
15/09/16
17:00 Karabach Agdam - Slovan Liberec 1-1
19:00 Feyenoord Rotterdam - Manchester United 1-3
19:00 Zoria Ługańsk - Fenerbahce Stambuł 0-0
19:00 APOEL Nikozja - FK Astana 2-0
19:00 Youngs Boys Berno - Olympiakos Pireus 2-0
19:00 RSC Anderlecht - FK Gabala 2-0
19:00 FSV Mainz - St. Etienne 2-0
19:00 Maccabi Tel Awiw - Zenit St. Petersburg 1-1
19:00 AZ Alkmaar - Dundalk FC 2-0
19:00 Astra Giurgiu - Austria Wiedeń 1-1
19:00 Viktoria Pilzno - AS Roma 1-2
19:00 US Sassuolo - Athletic Bilbao 1-1
19:00 Rapid Wiedeń - KRC Genk 2-1
21:05 Standard Liege - Celta Vigo 1-1
21:05 Panathinaikos Ateny - Ajax Amsterdam 1-1
21:05 Konyaspor - Szachtar Donieck 1-2
21:05 SC Braga - KAA Gent 2-0
21:05 Red Bull Salzburg - FK Krasnodar 2-2
21:05 OGC Nice - FC Schalke 04 1-1
21:05 PAOK Saloniki - AC Fiorentina 1-1
21:05 Southampton - Sparta Praga 2-1
21:05 Inter Mediolan - Hapoel Beer-Szewa 3-0
21:05 Villarreal CF - FC Zurich 2-0
21:05 Osmanlispor - Steaua Bukareszt 1-1
17:00 Karabach Agdam - Slovan Liberec 1-1
19:00 Feyenoord Rotterdam - Manchester United 1-3
19:00 Zoria Ługańsk - Fenerbahce Stambuł 0-0
19:00 APOEL Nikozja - FK Astana 2-0
19:00 Youngs Boys Berno - Olympiakos Pireus 2-0
19:00 RSC Anderlecht - FK Gabala 2-0
19:00 FSV Mainz - St. Etienne 2-0
19:00 Maccabi Tel Awiw - Zenit St. Petersburg 1-1
19:00 AZ Alkmaar - Dundalk FC 2-0
19:00 Astra Giurgiu - Austria Wiedeń 1-1
19:00 Viktoria Pilzno - AS Roma 1-2
19:00 US Sassuolo - Athletic Bilbao 1-1
19:00 Rapid Wiedeń - KRC Genk 2-1
21:05 Standard Liege - Celta Vigo 1-1
21:05 Panathinaikos Ateny - Ajax Amsterdam 1-1
21:05 Konyaspor - Szachtar Donieck 1-2
21:05 SC Braga - KAA Gent 2-0
21:05 Red Bull Salzburg - FK Krasnodar 2-2
21:05 OGC Nice - FC Schalke 04 1-1
21:05 PAOK Saloniki - AC Fiorentina 1-1
21:05 Southampton - Sparta Praga 2-1
21:05 Inter Mediolan - Hapoel Beer-Szewa 3-0
21:05 Villarreal CF - FC Zurich 2-0
21:05 Osmanlispor - Steaua Bukareszt 1-1
Grupa A: Paris Saint-Germain
Grupa B: SSC Napoli
Grupa C: Barcelona
Grupa D: Bayern Monachium
Grupa E: AS Monaco
Grupa F: Real Madryt
Grupa G: FC Porto
Grupa H: Juventus Turyn
Grupy Ligi Europy 2016/17:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Youngs Boys Berno
Grupa C: FSV Mainz
Grupa D: Zenit St. Petersburg
Grupa E: AS Roma
Grupa F: Athletic Bilbao
Grupa G: Ajax Amsterdam
Grupa H: Szachtar Donieck
Grupa I: FC Schalke 04
Grupa J: AC Fiorentina
Grupa K: Inter Mediolan
Grupa L: Villarreal CF
Zwycięzca LM: Bayern Monachium
Zwycięzca LE: Manchester United
Grupa B: SSC Napoli
Grupa C: Barcelona
Grupa D: Bayern Monachium
Grupa E: AS Monaco
Grupa F: Real Madryt
Grupa G: FC Porto
Grupa H: Juventus Turyn
Grupy Ligi Europy 2016/17:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Youngs Boys Berno
Grupa C: FSV Mainz
Grupa D: Zenit St. Petersburg
Grupa E: AS Roma
Grupa F: Athletic Bilbao
Grupa G: Ajax Amsterdam
Grupa H: Szachtar Donieck
Grupa I: FC Schalke 04
Grupa J: AC Fiorentina
Grupa K: Inter Mediolan
Grupa L: Villarreal CF
Zwycięzca LM: Bayern Monachium
Zwycięzca LE: Manchester United
13/09/16
20:45 FC Basel - Ludogorec Razgrad 2-0
20:45 Paris Saint-Germain - Arsenal Londyn 1-0
20:45 Dynamo Kijów - SSC Napoli 0-2
20:45 Benfica Lizbona - Besiktas Stambuł 2-0
20:45 FC Barcelona - Celtic Glasgow 3-0
20:45 Manchester City - Borussia M'gladbach 1-0
20:45 Bayern Monachium - FK Rostów 3-0
20:45 PSV Eindhoven - Atletico Madryt 1-2
14/09/16
20:45 Tottenham Hotspur - AS Monaco 1-2
20:45 Bayer Leverkusen - CSKA Moskwa 2-1
20:45 Legia Warszawa - Borussia Dortmund 0-3
20:45 Real Madryt - Sporting Lizbona 2-0
20:45 Club Brugge - Leicester City 0-1
20:45 FC Porto - FC Kopenhaga 2-0
20:45 Juventus Turyn - Sevilla FC 2-1
20:45 Olympique Lyon - Dinamo Zagrzeb 2-0
20:45 FC Basel - Ludogorec Razgrad 2-0
20:45 Paris Saint-Germain - Arsenal Londyn 1-0
20:45 Dynamo Kijów - SSC Napoli 0-2
20:45 Benfica Lizbona - Besiktas Stambuł 2-0
20:45 FC Barcelona - Celtic Glasgow 3-0
20:45 Manchester City - Borussia M'gladbach 1-0
20:45 Bayern Monachium - FK Rostów 3-0
20:45 PSV Eindhoven - Atletico Madryt 1-2
14/09/16
20:45 Tottenham Hotspur - AS Monaco 1-2
20:45 Bayer Leverkusen - CSKA Moskwa 2-1
20:45 Legia Warszawa - Borussia Dortmund 0-3
20:45 Real Madryt - Sporting Lizbona 2-0
20:45 Club Brugge - Leicester City 0-1
20:45 FC Porto - FC Kopenhaga 2-0
20:45 Juventus Turyn - Sevilla FC 2-1
20:45 Olympique Lyon - Dinamo Zagrzeb 2-0
Твоје омиљене теме
Нове поруке на форуму