Ogólnie:
1. Typer EURO 2016 jest organizowany przez damek21 i Bodziowlodek .
1.1 W tym typerze będziemy typować wyniki EURO 2016, które odbędzie się we Francji, od fazy grupowej aż do finału.
2. Aby wziąć udział w zabawie, należy wysyłać 10 kredytów do użytkownika Bodziowlodek z dopiskiem w tytule transakcji "Typer EURO 2016".
3. Konkurs trwa od pierwszego spotkania w fazie grupowej tj. (10.06.2016r.) do finału tj. (10.07.2016r.)
4. Do zabawy można dołączyć w dowolnym momencie jej trwania. W takim wypadku osoba startująca np. w 3 kolejce fazy grupowej zaczyna z zerowym dorobkiem punktowym.
Zasady:
1. Użytkownik obstawia dokładny wynik zdarzenia np: 1-0 a nie 1X2.
2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowe 2pkt, co daje możliwość uzyskania 3pkt za dany mecz.
3. Swoje typy podajemy najpóźniej do 5 minut przed rozpoczęciem spotkania. Późniejsze wpisy nie będą uwzględniane.
4. O kolejności w tabeli decyduje:
4.1 Największa ilość zebranych punktów
4.2 Największa ilość trafionych dokładnych wyników
4.3 Jeżeli po wymienionych wcześniej punktach nie będzie rozwiązania to w przypadku miejsca premiowanego kredytami, nagroda zostanie podzielona pomiędzy uczestnikami, którzy mają taką samą ilość punktów.
5. Mecz finałowy będzie punktowany podwójnie czyli za dokładny wynik 6 pkt. a za rezultat 2 pkt.
6.Typujemy zwycięzców grup (2 pkt.), finalistę (czyt. 2 miejsce) (5 pkt.) oraz zwycięzcę EURO (10 pkt.)
Ważne: Tabela jak i terminarz będą podawane na bieżąco.
Nagrody w kredytach za poszczególne miejsca:
1. 60
2. 50
3. 40
4. 30
5. 20
-----------
Grupa A: Francja, Szwajcaria, Rumunia, Albania
Grupa B: Rosja, Słowacja, Anglia, Walia
Grupa C: Niemcy, Polska, Ukraina, Irlandia Północna
Grupa D: Hiszpania, Chorwacja, Turcja, Czechy
Grupa E: Włochy, Belgia, Szwecja, Irlandia
Grupa F: Portugalia, Węgry, Islandia, Austria
Zwycięzca EURO:
Finalista - 2 miejsce:
Vali riik: | Poola |
Aktualna lista uczestników:
1.damek21
2.Vixer
3.Davidian
4.Oddajcebule
5.Pablo1878
6.Bodziowlodek
1.damek21
2.Vixer
3.Davidian
4.Oddajcebule
5.Pablo1878
6.Bodziowlodek
Jutro podam terminarz pierwszej kolejki spotkań.
Przypominam, że wstępne typowanie odbywa się do pierwszego meczu turnieju, późniejsze typy nie będą uwzględniane.
Przypominam, że wstępne typowanie odbywa się do pierwszego meczu turnieju, późniejsze typy nie będą uwzględniane.
Aktualna lista uczestników:
1.damek21
2.Vixer
3.Davidian
4.Oddajcebule
5.Pablo1878
6.Bodziowlodek
7.macio1000
1.damek21
2.Vixer
3.Davidian
4.Oddajcebule
5.Pablo1878
6.Bodziowlodek
7.macio1000
Terminarz:
10/06/2016
21:00 Francja - Rumunia
11/06/2016
15:00 Albania - Szwajcaria
18:00 Walia - Słowacja
21:00 Anglia - Rosja
12/06/2016
15:00 Turcja - Chorwacja
18:00 Polska - Irlandia Północna
21:00 Niemcy - Ukraina
13/06/2016
15:00 Hiszpania - Czechy
18:00 Irlandia - Szwecja
21:00 Belgia - Włochy
14/06/2016
18:00 Austria - Węgry
21:00 Portugalia - Islandia
15/06/2016
15:00 Rosja - Słowacja
18:00 Rumunia - Szwajcaria
21:00 Francja - Albania
16/06/2016
15:00 Anglia - Walia
18:00 Ukraina - Irlandia Północna
21:00 Niemcy - Polska
17/06/2016
15:00 Włochy - Szwecja
18:00 Czechy - Chorwacja
21:00 Hiszpania - Turcja
18/06/2016
15:00 Belgia - Irlandia
18:00 Islandia - Węgry
21:00 Portugalia - Austria
19/06/2016
21:00 Rumunia - Albania
21:00 Szwajcaria - Francja
20/06/2016
21:00 Rosja - Walia
21:00 Słowacja - Anglia
21/06/2016
18:00 Irlandia Północna - Niemcy
18:00 Ukraina - Polska
21:00 Chorwacja - Hiszpania
21:00 Czechy - Turcja
22/06/2016
18:00 Islandia - Austria
18:00 Węgry - Portugalia
21:00 Szwecja - Belgia
21:00 Włochy - Irlandia
10/06/2016
21:00 Francja - Rumunia
11/06/2016
15:00 Albania - Szwajcaria
18:00 Walia - Słowacja
21:00 Anglia - Rosja
12/06/2016
15:00 Turcja - Chorwacja
18:00 Polska - Irlandia Północna
21:00 Niemcy - Ukraina
13/06/2016
15:00 Hiszpania - Czechy
18:00 Irlandia - Szwecja
21:00 Belgia - Włochy
14/06/2016
18:00 Austria - Węgry
21:00 Portugalia - Islandia
15/06/2016
15:00 Rosja - Słowacja
18:00 Rumunia - Szwajcaria
21:00 Francja - Albania
16/06/2016
15:00 Anglia - Walia
18:00 Ukraina - Irlandia Północna
21:00 Niemcy - Polska
17/06/2016
15:00 Włochy - Szwecja
18:00 Czechy - Chorwacja
21:00 Hiszpania - Turcja
18/06/2016
15:00 Belgia - Irlandia
18:00 Islandia - Węgry
21:00 Portugalia - Austria
19/06/2016
21:00 Rumunia - Albania
21:00 Szwajcaria - Francja
20/06/2016
21:00 Rosja - Walia
21:00 Słowacja - Anglia
21/06/2016
18:00 Irlandia Północna - Niemcy
18:00 Ukraina - Polska
21:00 Chorwacja - Hiszpania
21:00 Czechy - Turcja
22/06/2016
18:00 Islandia - Austria
18:00 Węgry - Portugalia
21:00 Szwecja - Belgia
21:00 Włochy - Irlandia
Aktualna lista uczestników:
1.damek21
2.Vixer
3.Davidian
4.Oddajcebule
5.Pablo1878
6.Bodziowlodek
7.macio1000
8.cichy90
9.salvatore76
1.damek21
2.Vixer
3.Davidian
4.Oddajcebule
5.Pablo1878
6.Bodziowlodek
7.macio1000
8.cichy90
9.salvatore76
Będę myślał nad tym pierwszym, bo druga opcja mi się wydaję nierealna
Sinu lemmik teemad
Uuemad postitused