Čas:

Vaše ekipe:
Komunikacija
Public account
  PRO Cona
293 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Zadeva: Anglická Premier league


Lastnik PRO paketa Slovaška Gigo


My mame podla bulavru zaujem o polovicu hracov na svete :) netreba to hlavne citat a brat s rezervou... my sa nastastie mozme opriet o nasu akademiu a nebojime sa im dat šancu: tuto sezonu: Blackett, McNair, James, Wilson, Perreira, uz by mohol naskocit aj Janko...


Bližnje osebe PPM ekipe juris


To znamena ze potrebujete Mourina


Lastnik PRO paketa Slovaška Gigo


Nie my potrebujeme, aby sa vratil SAF :) Alebo nastupil Ryan Giggs... uz horsie pod Ryanom ako pod LVG hrat nemozeme :)


Lastnik PRO paketa Slovaška Gigo

Tak Costa 3 zapasy, myslim si, ze zasluzene...


Elbik

Costa 3 zapasy a to ani nedostal ČK .. v sobotu najdolezitejsi zapas sezony možno... Ronaldo udrie päsťou protihráča dostane 2... hanba cela F.A... nevadi Cuadrado ho zastupi :D .. alebo rovno king DD11


Bližnje osebe PPM ekipe juris


Hanba? Hanba je to že nedostal kartu v 1 zápase minimálne 2 krát úmyselne pristúpi ležiaceho protihráča. to by v hokeji mal dávno zuby mimo papule.


Elbik


no vylučeny byť mal... nemozno porovnat anglicku ligu a španielsku disney ligu.. ale keby dal napr škrtelovi päsťou dostal by červenu a 2 zapasy?


Bližnje osebe PPM ekipe juris


podla pravidiel by za (okamžitu)červenu videl stop na 3 zápasy za červenu po 2 žltej by dostal 1 zápas stop. Čiže dostal 30 zápasy a teda usúdili, že mal dostat s fleku červenu, no a teda podla mna by mali potrestat rozhodcu že mu nedal kartu.


Elbik


na druhej strane je dobré že ho potrestali, možno sa uvedomí..ak nie hned tak po dalších trestoch, zajtra in Drogba we trust :)